Foto: Komunitná slávnosť v meste pod Urpínom

V piatkové popoludnie 17. februára si v komunitnom centre na Fončorde v meste pod Urpínom urobili oneskoreného Valentína a ukázali ako je to s láskavosťou v komunite.

Na druhom ročníku komunitnej slávnosti sa stretli malí aj veľkí a spoločne strávili krásne popoludnie plné komunitných aktivít. Štedrý valentínsky program vyplnili vyrábanie a šitie srdiečok, výroba rôznofarebných kvietkov z fondánu, tvorenie komunitného srdca  a tanec s brušnými tanečnicami. Prekvapením bola svetelná šou a orientálne tance. Valentínsky čokoládovo – mätový puding od šéfkuchára Huca ulahodil nejednému brušku.  Z nápoja lásky  aspoň dúšok ochutnal každý návštevník podujatia. Unavené duše si mohli oddýchnuť na stanovišti s antistresovými omaľovánkami. Sladké dobrotky, jabĺčka v tvare srdiečok či domáce koláčiky zdobili komunitný stôl na ktorý prispeli šikovné gazdinky a ľudia z komunity. Počas popoludnia svoj odkaz mohli nechať záujemcovia vo valentínskej pošte.

Aj takto sa pestujú vzťahy a prejavuje LÁSKAvosť v komunite.

Podujatie zorganizovalo komunitné centrum Fončorda, dobrovoľníci z  o.z. BCF, o. z. SPOSA BB, AkSen, o.z. BBOS, o. z. SFF, o. z. KOMPAS-centrum rozvoja,  programom sa zapojili členky ISIS belly dances. Podujatie sa uskutočnilo s finančnou podporou mesta Banská Bystrica.

ek, foto: redakčné, J. Ambróz

Pozri tiež

Pozvánka: LÁSKAvosť v komunite

Obľúbené februárové komunitné podujatie pod názvom „LÁSKAvosť v komunite“ na Fončorde je dôkazom toho, že …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *