Hľadáme podvodníka, ktorý nechal po sebe viac ako 400 eurovú „sekeru“

Vo štvrtok (19.7.) polícia v Lučenci prijala trestné oznámenie od zamestnankyne lučeneckého hotela, pre podozrenie z trestného činu podvodu.

V sobotu (14.7.) prišiel na recepciu hotela e-mail so žiadosťou o rezerváciu ubytovania pre osobu „Branislav Križan“. V pondelok (16.7.) okolo 12.45 hodine prišiel do hotela muž, ktorý sa predstavil ako „Branislav Križan“ a uviedol, že by mal mať rezerváciu na ubytovanie. Predložil doklad o tom, že na polícii nahlásil stratu občianskeho preukazu a tento doklad bol na uvedené meno. Ubytovali ho v izbe „De Lux“ na tri noci. Počas doby čo bol ubytovaný sa tam stravoval (raňajky), alkohol v bare požíval počas celej doby a všetko si to nechával písať na účet. Pobyt mal ukončiť vo štvrtok (19.7.), ale tak neurobil, kľúč od izby na recepciu nevrátil a na dverách izby mal vyvesenú tabuľku „nerušiť“. Keďže potrebovali izbu pripraviť pre iných hostí, vošli do izby a zistili, že je prázdna a muž, ktorý tam bol ubytovaný tam už nemá žiadne veci. Odišiel skôr ako mal a nechal nevyplatený účet za ubytovanie s raňajkami za tri noci a účet za konzumáciu v bare. Celkovo takto spôsobil majiteľovi hotela škodu takmer  417 eur.

Polícia v Lučenci túto vec preveruje a zisťuje totožnosť neznámeho muža. O pomoc žiadame aj občanov, ak tohto podozrivého muža spoznali, alebo majú o ňom akékoľvek informácie, aby ich oznámili na t. č. 158.

zdroj: KR PZ BB, Mária Faltániová

Pozri tiež

Pozvánka na prednášku z cyklu STRETNUTIA S MINULOSŤOU POD ZELENOU KLENBOU

Marcová prednáška z cyklu Stretnutia s minulosťou pod zelenou klenbou predstaví dnes mimoriadne aktuálne prepojenie náboženstva a politiky. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *