Hokejbal pre mládež do 12 a 14 rokov v Sásovej

DOMKA (Združenie Saleziánskej mládeže)

Kto sme

Sme saleziáni, pracujúci v neziskovej organizácii Domka – Združenie saleziánskej mládeže na sídlisku Sásová. Medzi rôznymi voľnočasovými aktivitami, ktoré vykonávame pre deti a mládež sa v oblasti športových aktivít zameriavame predovšetkým na hokejbal.

V tomto roku sme vstúpili do spolupráce s Banskobystrickou hokejbalovou úniou a následne do súťaže Hokejbalovej Extraligy Slovenskej Republiky, ktorú zastrešuje Slovenská hokejbalová únia. Takýmto spôsobom sa nám naskytla možnosť hrať v najvyššej súťaži.

Čo ponúkame

  1. Účasť v Hokejbalovej Extralige SR. Ponúkame chlapcom, i dievčatám ktorí majú radi hokej, hokejbal možnosť vychutnať si tento šport a naučiť sa niečo nové pod asistenciou trénerov počas dvoch tréningov v týždni. Radosť z hry, doplníme o zážitok súťaže, kde si deti budú môcť svoje schopnosti otestovať. Čaká nás 6.turnajov v rôznych Slovenských mestách.
  2. Možnosť zúčastniť sa našej domácej Saleziánskej hokejbalovej ligy, ktorá pozostáva z jesennej a jarnej hracej časti. Počas nich si chlapci zmerajú sily vo vzájomných zápasoch i na turnajoch.

Pre koho

  1. Ponuku do Hokejbalovej Extraligy  otvárame pre chlapcov a dievčatá v dvoch vekových kategóriách U12, U14. Do U12 sa môžu prihlásiť chlapci narodení 1.1.2006 a mladší, a dievčatá narodené 1.1.2005 a mladšie. Do U14 sa môžu prihlásiť chlapci narodení 1.1.2004 a mladší, a dievčatá narodené 1.1.2003 a mladšie.
  2. Do domácej Saleziánskej hokejbalovej ligy sa môžu prihlásiť chlapci vo veku do 17.rokov

Aké sú podmienky

  1. Záujemci o hranie v Hokejbalovej Extralige SR, nech sa dostavia (aj s hokejkou) osobne k nám do Saleziánskeho mládežníckeho strediska na Sásovú (Tatranská ul.č.38/A), a to v utorok, alebo vo štvrtok o 16:30 a nech ma kontaktujú (Peter Jurčišin-Kukľa: 0911911544).
  2. Záujemci pre účasť v našej domácej Saleziánskej hokejbalovej lige nech si vytvoria vlastný tím. Ten pozostáva minimálne z piatich hráčov vo veku do 17.rokov, ktorí pošlú súpisku s potrebnými náležitosťami (meno a priezvisko, adresa, rodné číslo) na emailovú adresu shbl@pobox.sk. Štartovný poplatok činí 4eurá na hráča.

Kde nás nájdete

Miesto, kde nás deti, alebo ich rodičia môžu osobne stretnúť je Saleziánske mládežnícke stredisko na sídlisku Sásová, ul. Tatranská 38/A. Tu na priľahlom ihrisku sa odohrávajú tréningy pre hráčov Hokejbalovej Extraligy SR i zápasy našej domácej Saleziánskej hokejbalovej ligy. Záujemci nás môžu kedykoľvek kontaktovať e-mailom, či telefonicky:

Mgr.Peter Jurčišin-Kukľa, salezián

peter.kukla55@gmail.com

0911 911 544

S pozdravom a prianím príjemného dňa Mgr.Peter Jurčišin-Kukľa, salezián, foto: https://sbb.sk/

 

Pozri tiež

Lenka Balkovičová: Zvolenčania si zaslúžia dokončenie veľkých projektov

Lenka Balkovičová so skupinou podporovateľov oznámila začiatok zbierania podpisov na podporu nezávislej kandidatúry na primátorku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *