Rodáčka z Banskej Bystrice to dotiahla až na Arnold Classic

Krásna Banskobystričanka sa za jediný rok prebojovala medzi fitness špičku.

Zatiaľ sa prezentovala v susedných Čechách, no chcela by štartovať aj na Slovensku. Počas roku 2017 absolvovala viacero súťaží, na ktorých zaujala porotu natoľko, že sa dostala medzi špičku a po tvrdom a náročnom tréningu je zrazu z neznámeho dievčaťa z banskobystrického sídliska, známa  a žiadaná fitneska.

Banskobystričanka úspešnou fitneskou

Všetko sa začalo pred vyše rokom, keď sa Lucia po tvrdom a prísnom tréningu rozhodla absolvovať svoje prvé preteky.

Rodáčka z Banskej Bystrice, Lucia Černíková je dnes už rešpektovanou fitneskou a za posledný rok dosiahla niekoľko pekných úspechov. V Bikiny Fitness v kategórii do 166 cm na súťaži Smartlabs Cup 2016 získala svoje prvé víťazstvo a postupne pridávala ďalšie a ďalšie skvelé umiestnenia.

Vo svojej zbierke má tretie miesto z Majstrovstiev Čiech a štvrté miesto na MS Českej republiky, no podarilo sa jej nominovať aj na prestížnu súťaž ARNOLD CLASSIC, hoci do finálnej desiatky sa nakoniec nedostala. V nemenej zaujímavej súťaži EVL’s PRAGUE SHOWDOWN sa jej podarilo získať 8. miesto a sezónu 2017 famózne zakončila opäť v Brne na GRABD PRIX FITNESS BRNO, kde získala ďalšie víťazstvo. Okrem toho má v zbierke aj druhé miesto zo súťaže Partners Cup v Čelakoviciach.

V roku 2018 chce Lucia aj naďalej pokračovať v súťažení a pripravuje sa dokonca na Majstrovstvá Európy, ktoré sa budú konať začiatkom mája. Okrem Majstrovstiev Čiech by konečne rada zavítala aj na rodné Slovensko, kde by v prípade vhodného dátumu absolvovala aj Majstrovstvá Slovenska.

Mladej Banskobystričanke želáme pevné zdravie a mnoho ďalších úspechov. Hoci vzrastom malá, no srdcom o to väčšia, Lucia pozdravuje všetkých Banskobystričanov a želá aj Vám úspešný rok 2018.

mp, foto: archív Lucia Černíková (Josef Adlt, RONNIECZ)

 

Pozri tiež

Banskobystričanka Lucia vyhrala v Bikiny fitness do 166 cm v Brne

Mladá Banskobystričanka dokázala po tvrdom tréningu zvíťaziť hneď vo svojej prvej veľkej súťaži. Meno Lucia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *