Deň otcov oslávite nielen pred bránami múzea, ale aj za nimi

Potešte svojich otcov a starých otcov. Strávte s nimi príjemné nedeľné popoludnie v expozíciách Stredoslovenského múzea. Pri príležitosti Dňa otcov majú otcovia a starí otcovia v sprievode svojich detí a vnúčat vstup do múzea grátis! 

Ponuka Stredoslovenského múzea bude aj v nedeľu 17.6. 2018 pestrá.

V Thurzovom dome si môžu oteckovia so svojimi ratolesťami vyrobiť nezabudnuteľný darček pri príležitosti Dňa otcov na tvorivej dielni s Romankou alebo spoznať životný príbeh banskobystrického rodáka  Antona Szmolena, ktorý na prelome 19. a 20. storočia pôsobil ako osobný dvorský lokaj cisára rakúsko-uhorskej monarchie Františka Jozefa I. na výstave Lokaj Jeho cisárskej výsosti či odhaliť tajomstvá nástenných malieb vo vzácnej Zelenej sieni  (počas otváracích hodín od 14.00 do 18.00 hod.).

Tihányiovský kaštieľ v Radvani ponúka okrem interaktívnej výstavy Kamufláž, stálej expozície venovanej prírode stredného Slovenska aj tvorivú dielňu s názvom Čaro nočných motýľov s Renátkou (počas otváracích hodín od 9.00 do 12.00, od 13.00 do 17.00 hod.).

Pevne veríme, že nebudete mať problém si vybrať z našej pestrej programovej ponuky, prijmete naše pozvanie a Deň otcov oslávite nielen pred bránami múzea, ale aj za nimi.

Zdroj : TS Gabriela Benčová, foto ilustračné redakčné

Pozri tiež

Foto: Finále Žiackej chodeckej ligy v meste pod Urpínom opäť úspešne

V Banskej Bystrici sa vo štvrtok 23. mája 2019 uskutočnilo piate kolo a zároveň aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *