Autobusy SAD Lučenec budú mimoriadne premávať v prázdninovom režime

Koronavírus mimoriadne obmedzí prímestskú dopravu v okresoch Revúca a Rimavská Sobota. Spoje budú premávať v prázdninovom režime do stredy 10. marca, dôvodom je karanténa vodičov.

Cestujúca verejnosť na prímestských autobusových linkách SAD Lučenec sa od utorka 2. marca musí pripraviť na krátkodobú zmenu cestovných poriadkov. V okresoch Revúca a Rimavská Sobota budú autobusy premávať v režime školské prázdniny. Táto zmena potrvá do stredy 10. marca.

Dôvodom mimoriadnej zmeny cestovných  poriadkov je aktuálny nedostatok šoférov, ktorí sa v dôsledku pandémie ochorenia COVID-19 nachádzajú v karanténe. Napriek zmene cestovných poriadkov by sa obyvatelia, ktorí nemôžu pracovať v režime home office, aj naďalej mali bez problémov dostať do zamestnania.

Aktuálne informácie o možnosti dopravného spojenia získa verejnosť na www.sadlc.sk alebo na telefónnom čísle 0650 958 958, tiež na webových stránkach www.ubian.sk a www.cp.sk.

Prímestské spoje v ďalších okresoch banskobystrického kraja naďalej premávajú v rozšírenom prázdninovom režime, čo znamená, že premávajú aj vybrané spoje, ktoré zabezpečujú prepravu žiakov vybraných ročníkov základných a stredných škôl.

BBSK, Lenka Štepáneková, foto ilustr. red.

Pozri tiež

Zvýšili kapacitu starostlivosti o pacientov po prekonaní Covid-19. 

Oddelenie pneumológie a ftizeológie FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica rozšírilo pre pacientov s respiračnými ochoreniami poskytovanie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *