Autogramiáda Mateja Tótha bude vrcholom Týždňa otcov Helen Doron English

Výchova a vzdelávanie sa vníma skôr ako záležitosť mamičiek a žien celkovo, ale v procese formovania detí je vyvažujúco podstatný mužský prvok.

V jazykovej škole Helen Doron English na pripomenutie tejto skutočnosti vyhlásili Týždeň otcov pri príležitosti ich blížiaceho sa sviatku, aby aj takto vzdali hold všetkým tatkom a mužom všeobecne.

Oteckov budú od 10. – 16. júna v 47 pobočkách v SR čakať milé darčeky od detí a môžu sa na facebooku zapojiť do celoslovenskej súťaže o hodnotné ceny vrátane podpísanej biografie od ambasádora HDE – špičkového atléta Mateja Tótha. Hodnotiť sa bude najštýlovejší imidž: tatkov vyzvali, aby vytiahli zo šatníkov nápadité traky, motýliky či ponožky, nechali si urobiť odvážnu frizúru alebo zostrih brady, blysli sa extravagantnou šiltovkou.

Vrcholom Týždňa otcov bude práve prítomnosť Mateja Tótha vo štvrtok 13. júna od 14.00 hod. v pobočke Helen Doron English v Banskej Bystrici na Internátnej 2318/24, kam olympijský víťaz a majster sveta chodí na angličtinu so svojou dcérkou Emmkou. Organizátori pripravili jeho autogramiádu, ale aj stretnutie s médiami a besedu so študentami.

„Páči sa mi, že na hodine sa komunikuje len v angličtine a deti sú nútené rozprávať. Len tak zhodia zábrany aj v bežnej komunikácii. Vládne tam priateľská atmosféra bez stresu,“

nadšene skonštatoval Matej Tóth už po prvých skúsenostiach s metódou výučby fungujúcou vyše tri desaťročia a overene prinášajúcou mimoriadne výsledky v 37 krajinách sveta.

A ako vníma jedinečnosť a benefity HDE jeden z mužov v  kolektíve – riaditeľ vyučovacieho centra vo Svidníku Miroslav Španír?

„Je to zábava, radosť a spojenie príjemného s užitočným. Deti sa zahrajú a práve vďaka tomu sa viac naučia. Sám som sa tomu začal venovať, keď som si uvedomil, ako perfektne ovláda angličtinu moja dcérka, ktorá chodí na kurzy. Presvedčilo ma to o tom, že Helen Doron English má zmysel.“

Zdroj a foto : TS Jozef Balko

Pozri tiež

Aktívne spôsoby dopravy sú rozhodujúce pre budúcnosť našich miest

Ich význam pre naše mestá a kvalitu života v nich potvrdzuje aj smerovanie najznámejších kampaní na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *