BANKOVÁ LÚPEŽ V RAKÚSKU: STOPY MÔŽU VIESŤ AJ NA SLOVENSKO, NEPOZNÁTE TOHTO MUŽA?

V stredu 17.03.2021 na adrese 4020 Graben 16, v rakúskom meste Linz vošiel o 17:29 hod. neznámy páchateľ do pobočky banky. Bol ozbrojený revolverom a na tvári mal respirátor FFP2.

Zbraňou prinútil zamestnancov odovzdať hotovosť a následne z miesta činu ušiel. Bežal do centra mesta.

Bol vysoký 170 cm, vo veku 40-50 rokov. Mal strednú postavu, plešinu v hornej časti hlavy, hovoril po nemecky s cudzím prízvukom. Oblečenú mal čiernu bundu/ sako, modré džínsy, čierne tenisky so striebornými pruhmi, sivý pulóver so zipsom.

Počas jeho rozhovoru s taxikárom povedal o sebe, že mal priateľku a žiadne deti. Rakúski kolegovia sa domnievajú, že páchateľ môže mať nejakú spojitosť s Viedňou, pracoval v Nemecku ako maliar a lakovač a môže pochádzať zo Slovenska.

V mene rakúskych kolegov žiadame verejnosť o pomoc pri pátraní po tejto osobe.

 

 

Ak Vám je muž na fotografii povedomý, prípadne máte informácie k bankovej lúpeži v Rakúsku, neváhajte kontaktovať políciu na čísle 158, alebo nám napíšte do súkromnej správy https://www.facebook.com/policiaslovakia/

Zdroj a foto : Polícia Slovenskej republiky

Pozri tiež

Zvýšili kapacitu starostlivosti o pacientov po prekonaní Covid-19. 

Oddelenie pneumológie a ftizeológie FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica rozšírilo pre pacientov s respiračnými ochoreniami poskytovanie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *