Banská Bystrica opäť ožije umením a zábavou!

Medzinárodný umelecký festival FUBABY 2019 – CELOTÝŽDŇOVÝ multižánrový festival mestského typu so ŠIESTIMI scénami, sympóziami a v tomto roku so šiestimi umeleckými žánrami – hudba, výtvarné umenie, divadlo, tanec, literatúra a dizajn.

8. ročník festivalu FUBABY prináša do Banskej Bystrice veľké mená, na ktoré sa návštevníci môžu tešiť. Začiatok leta v meste odštartujú svojimi vystúpeniami napríklad SIMA MARTAUSOVÁ, SEMATAM, KOLLÁROVCI, a tiež napríklad Najlepší portrétista Európy 2017 Peter Svaljavčuk s osobnosťami medzinárodného sympózia – Banskobystrický Montmartre.

Návštevníkov festivalu rozpáli PUĽS, PARTIZÁN, SLOVAK VOICES aj CIGÁNSKY DIABLI. Ďalej sa môžete tešiť na banskobystrické kapely REUNION, Trio DOLCE, TheBUTTONS aj MED a mnoho ďalších umelcov.

Jednodňový a celofestivalový lístok Festivalu zahŕňa otvorené scény s voľným vstupom, bohatým sprievodným programom a žánrovo rôznorodými zónami, s predávanými vystúpeniami, koncertami a predstaveniami. Spája nielen umelecké druhy, ale predovšetkým predstavuje populárne osobnosti s talentami a regionálnymi telesami pre najširšiu verejnosť.

Zaručene sa máte na čo tešiť. Viac informácií o festivale, programe a lístkoch nájdete na sociálnych sieťach a všetko postupne na stránke www.fubaby.sk

FUBABY – dovolenka v Banskej Bystrici? Všetko je možné! Zážitky, ktoré vás naplnia farebnosťou a inšpiráciou!

Zapamätajte si dátum 17. – 21. 06. 2019!

TS Fubaby, foto ilustr. redakčné

Pozri tiež

V sobotu 24. augusta budeme hostiť v rámci turnaja dvoch súperov

V sobotu 24. augusta sa uskutoční turnaj troch mužstiev pod názvom MIBA FUTSAL CUP 2019 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *