Banská Bystrica vyrovnala stav finálovej série na 2:2

Hneď po začiatku, už po 45 sekundách išiel pod sprchy domáci brankár Corbeil za údery, nahradil ho Košarišťan a domáci hrali 5 minút v oslabení.

Skóre sa však nemenilo a oslabenie vyburcovalo domácich hráčov k aktivite a poriadne zatlačili na Košičanov. Ale až v druhej tretine, v 29. minúte sa podarilo skórovať Handzušovi, ktorý usmernil odrazený puk za Hylákov chrbát. Vedenie však netrvalo dlho, už v 33. minúte Košičania využili presilovku a vyrovnali na 1:1. Ani to však nemalo dlhé trvanie a v 37. minúte, po dlhšom ostreľovaní Hylákovej brány zvýšil Heizer na 2:1. Do konca zápasu sa už nepodarilo skórovať ani útočne naladeným „Baranom“ ani Košičanom, a to ani počas power play a tak sa z víťazstva opäť radoval domáci tým.