Do Banskej Bystrice opäť prichádza EKO Fest – ZREDUKUJ. POUŽI ZNOVA. RECYKLUJ. OPAKUJ.

EKO Fest je malý poldňový festival udržateľného života venovaný ekologickým témam ako je život bez odpadu, či triedenie a recyklácia už vzniknutých odpadov.

V sobotu, 23.11.2019 sa v priestoroch bystrického 365.labb na Lazovnej ulici stretnú všetci, ktorým nie je naše životné prostredie ľahostajné a zaujímajú sa aktívne o to ako žiť “lokálne a sezónne” pred “rýchlo a konzumne”.

Organizátorom podujatia je občianske združenie EnviroFuture. Mladí ľudia venujúci energiu a čas zvyšovaniu environmentálneho povedomia o možnostiach ochrany a zveľadenia životného prostredia. Spolu s komunitno-coworkingovým centrom 365.labb, LINK CoWorking Banská Bystrica a mestom Banská Bystrica pripravil organizačný tím podujatie, na ktorom si každý nájde niečo zaujímavé.

Sobotné popoludnie sa bude niesť v príjemnej atmosfére našich rečníkov a workshopu s bio kozmetikou.

“Myslíme aj na malý lokálny snack a našich najmenších s detským kútikom,”

uvádza Eva Ščepková, za organizačný tím EnviroFuture. Je to už druhé pokračovanie EKO Festu (prvý festival sa konal v júni) a určite nie posledné. Na každom ďalšom sa stretávajú aj organizátori s novými ideami, ako žiť lepšie a ohľaduplnejšie.

Brány EKO Festu sú otvorené všetkým, ktorých zaujal program a chceli by si domov odniesť nové vedomosti, skúsenosti a malý darček v podobe bio kozmetiky. Neváhajte a príďte s celou rodinou zažiť príjemné popoludnie s nami!

 “Vstupenky môžete zakúpiť v predpredaji cez web www.linkcoworking.sk, alebo priamo na mieste. Odporúčame zobrať aj rodinu a priateľov a využiť akciu 2+1. Každý je vítaný, dôchodcovia a deti do 12 rokov majú zvýhodnené vstupenky,”

dopĺňa Eva Ščepková.

Viac info:

EnviroFuture, www.facebook.com/envirofuture , projekt.envirofuture@gmail.com

Link na podujatie: http://www.facebook.com/events/768459850282596

zdroj a foto: TS EKO Fest vol.2, Alexandra Pospíšilová,  ilustr. foto red.

Pozri tiež

Dopravná situácia v okrese Banská Bystrica v mesiaci november

V novembri dopravná polícia v Banskej Bystrici zaevidovala 26 dopravných nehôd, čo je v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom nárast …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *