4 ZRAZENÉ ŠKOLÁČKY, VODIČKA IŠLA NA ČERVENÚ

PRVÝ ŠKOLSKÝ DEŇ A HNEĎ TOTO

4 ŠKOLÁČKY ZRAZILA NA PRIECHODE

Dopravní policajti odstavili počas obeda v Trnave Ulicu Hlbokú a dopravu presmerovali na iné ulice. Dôvodom zdržania bola dopravná nehoda na priechode pre chodcov, pri čerpacej stanici medzi školáčkami a osobným autom.

4 kamarátky prechádzali po riadne označenom priechode, keď do nich narazilo strieborné auto Peugeot 206. 48 ročná žena, ktorá šoférovala auto, nerešpektovala červené svetlo na semafore a došlo k zrážke s dievčatami. Dve z nich vo veku 14 rokov utrpeli povrchové zranenia, tretia rovesníčka skončila v rukách záchranárov, ktorí ju so zraneniami previezli do trnavskej nemocnice. Posledná, 13 ročná študentka, sa nezranila. Polícia alkohol vodičke za volantom nezistila. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

VODIČI, ZVÝŠTE OPATRNOSŤ

Upozorňujeme vodičov, aby najmä v blízkosti priechodov pre chodcov, zvýšili opatrnosť, rešpektovali dopravné značenie a umožnili chodcom bezpečne prejsť cez cestu. Zároveň apelujeme na rodičov, aby upozornili školákov, aby v záujme vlastnej bezpečnosti a zdravia, prechádzali cez cestu až v momente, keď si ich vodič za volantom všimne. Vstupovať náhle na priechod pre chodcov pešo, na bicykli alebo kolobežke, je životu nebezpečné!

Polícia SR – Trnavský kraj

Pozri tiež

Lesáci v Banskej Štiavnici sa učia na super-moderných strojoch, využívajú aj lanovku

Špičková lesnícka technika, nové odborné učebne či multifunkčné ihrisko.  To všetko získala Stredná odborná škola …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *