Banská Bystrica: Prerušená dodávka pitnej vody v Sásovej

Prerušenie dodávky pitnej vody v Sásovej:

Počas nočných hodín bola neplánovane prerušená dodávka vody aj na Javorníckej ulici č. 1-23 (nepárne čísla) a na Rudohorskej ulici 25-51 (nepárne čísla). V čase prerušenia dodávky pitnej vody verejným vodovodom bolo v časti ulíc Starohorská a Rudohorská zabezpečené náhradné zásobovanie pitnou vodou tromi cisternami. Od dnešného rána, 15. júla 2022 Slovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. pracuje na odstránení poruchy, ku ktorej by malo dôjsť v dopoludňajších hodinách. Náhradné zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené štyrmi cisternami na Starohorskej ulici č. 6,24,38  a na Rudohorskej pri ihrisku nad č. 37.

Upozorňujeme obyvateľov, že problém je s pohybom a odstavením cisterien, nakoľko veľké množstvo automobilov v záujmovom území zabraňuje prejazdu cisterny resp. jej odstaveniu. Pre ich pristavenie boli vybrali uvedené lokality, aby nedošlo k narušeniu plynulej cestnej premávky. Odstávky, havárie a poruchy sú pravidelne aktualizované na webovej stránke www.stvps.sk v časti Havárie a obmedzenia.

V prípade otázok, prosím, kontaktuje Slavomíru Vogelovú, riaditeľku marketingu a komunikácie Veolia SK na telefónnom čísle +421 48 43 27 752, alebo +421 905 548 785.

Ďakujeme za šírenie informácií.

Mesto BB, Dominika Adamovičová, foto: ilustač.

 

Pozri tiež

Na Technickej univerzite vo Zvolene nájdu študenti nový priestor pre sebarozvoj

Úplne prvý Welcome Hub Banskobystrického kraja včera slávnostne otvorili na Technickej univerzite vo Zvolene. Slúžiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *