ZAVOLAL NA POLÍCIU A OZNÁMIL, ŽE ZAVRAŽDIL VLASTNÚ MATKU

Krátko po 23:00 hod prijal operačný dôstojník na tiesňovej linke č. 158 telefonát. Volal 33-ročný muž zo Šumiaca, ktorý uviedol, že zabil vlastnú matku.
Na miesto boli okamžite vyslané všetky potrebné zložky, pričom po príchode na miesto udalosti sa informácia bohužiaľ potvrdila. 53-ročnej žene už záchranári pomôcť nedokázali a mohli už iba konštatovať smrť.
Nebohá žena mal na tele viditeľné zranenia v oblasti krku. Na zistenie presnej príčiny jej smrti bola nariadená súdna pitva. 33-ročnému mužovi policajti na mieste obmedzili osobnú slobodu a následne bol zadržaný.
Čo presne sa uplynulú noc v rodinnom dome na Šumiaci odohralo už vyšetrujú krajskí kriminalisti z Banskej Bystrice. V prípade prebiehajú potrebné procesné úkony.
Vyšetrovateľ v Banskej Bystrici už začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, za ktorý v prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 20 rokov až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.
Polícia SR – Banskobystrický kraj

Pozri tiež

Banská Bystrica získala titul ENVIROMESTO 2023

Prírode blízke hospodárenie v mestských lesoch, energetické zhodnocovanie zeleného odpadu, mozaikovité kosenie trávnikov, zelené strechy, budovanie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *