Zvolen: Dopravné obmedzenia počias piatku a soboty

Už na tento piatok a sobotu mesto Zvolen pripravuje bohatý kultúrny program (nielen) na námestí pri príležitosti 780. výročia obnovenia mestských výsad. Zahrajú známe kapely, prebehne pokus o vytvorenie rekordu v počte ľudí vytvárajúcich živú reťaz pozdĺž mestských hradieb a mnohé ďalšie sprievodné podujatia. Pochopiteľne sa tak veľké podujatie nezaobíde bez DOPRAVNÝCH OBMEDZENÍ.
 
V piatok 26.5.2023 medzi 10:55 – 11:10 hod. bude výrazne obmedzená doprava v centre mesta, neprejazdné ostanú ulice J. Jesenského, J. Jiskru, V. P. Tótha, Ľ. Kubániho, M. R. Stefánika, T. G. Masaryka a Dobronivská cesta. Do jedného pruhu bude zúžená doprava na Kozáčekovej ulici. Vodičov prosíme o trpezlivosť, v ideálnom prípade o vyhnutie sa prejazdu cez centrum mesta v spomínanom čase.
Od piatka, 12.00 do soboty, 23:00 bude úplne uzatvorená západná strana Námestia SNP v úseku medzi ulicami Študentská a Ľ. Štúra.
Dobrou správou je, že mesto umožní BEZPLATNÉ PARKOVANIE od piatka 17:00, do soboty 12:00 na nasledujúcich plochách parkovisko pri zimnom štadióne, parkovisko v Jegorovových kasárňach, parkovisko pri Zvolenskom zámku a parkovisko pri Gymnáziu Ľ. Štúra.
Mesto ZV

 

Pozri tiež

Mestskí lesníci zasadia tento rok vyše 52-tisíc nových stromčekov

Lesy okolo Banskej Bystrice sú veľkou zásobárňou pitnej vody, nielen pre mesto, ale aj pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *