ODSUDZUJEŠ?

ODSUDZUJEŠ?

Vadí ti niekto alebo niečo v Tvojom okolí?

 Tak čítaj priateľ môj!

V momente keď niečo odsudzuješ, hodnotíš v negatívnom ponímaní, vyjadruješ nesúhlas s niekým alebo niečím. Si presvedčený, že tvoje vnímanie sveta je to najsprávnejšie. Keď súdiš, odháňaš tým od seba ľudí, ktorých súdiš. Samozrejme, že Ťa nebudú mať radi. Namiesto toho, aby sme sa zbližovali, sa vzdiaľujeme. A ešte si myslíš, že je to v poriadku, veď tá osoba je taká… ale aký si TY? To už nevidíš. Tým to však nekončí. Ten program máš v sebe.

Očami vidíš svet ktorý ty SÁM tvoríš, na základe svojho hlbokého podvedomého nastavenia. Súdenie je prejavom neschopnosti pochopiť. Keby si si vyskúšal kráčať v šľapajách tých, ktorých súdiš, mohol by si pochopiť čím si prešli a prečo sú takí, akí sú. Čím väčšie pochopenie, tým menšia potreba súdiť.

Odsudzovanie je však oveľa nebezpečnejšie! Preniká hlbšie do podvedomia a vedie k vážnejším chorobám.  Ak niekoho alebo niečo odsudzuješ, podvedome spúšťaš program na zničenie dotyčného človeka alebo subjektu.  Táto energia sa k Tebe vracia s oveľa väčšinou silou formou opätovnej agresie a deštrukcie. Veď ak si nastavený na posudzovanie čistoty v priestore, vidíš špinu a bordel všade! Prečo? Pretože to čomu venuješ pozornosť, do svojho života neustále priťahuješ!

Na informačno – energetickej úrovni dostávaš opätovne ranu v podobe nepríjemnej situácie alebo ochorenia. Odsudzovanie na tejto podvedomej úrovni pracuje pomaly avšak isto. Práve odsudzovanie spôsobuje ťažké až nevyliečiteľné ochorenia.

Najčastejšie sú to onkologické choroby, narkománia a alkoholizmus. V tomto vesmíre si stvorený na obraz Boží, avšak jediný kto Teba samého  trestá si TY!  Túto situáciu si vytváraš svojimi myšlienkami, slovami, skutkami a v neposlednej rade svojimi emóciami. Ak zmeníš svoje myšlienky, telo hneď zareaguje, žiadne choroby sa v Tvojom živote neobjavia.

Chceš vedieť ako prakticky využiť obsah a zmysel tohto článku?

Napíš si, na papier, čo ti v tvojom okolí vadí, čo považuješ za nesprávne. Napíš si tiež, čo ti vadí na tvojich blízkych. To všetko si pokojne z akéhokoľvek miesta na zemi môžeš aplikovaním očistných terapií uplatniť na stránke www.30dnikslobode.sk

Nezabudni, že v kvantovom svete je jasne dané : ,,Pozorovateľ na základe svojho nastavenia a pozorovania ovplyvňuje pozorovaný objekt“.

S láskou a úctou k životu

Tibor Michalko, foto: ek

 

Autor: Tibor Michalko

Verím, že vďaka Kvantovej Transformácii Vedomia, môže každý z nás dosiahnuť úspech, zdravie, šťastie a lásku nepredstaviteľných rozmerov. Narodil som sa v roku 1969 v Michalovciach, v ôsmych rokoch som sa presťahoval do Spišskej Novej Vsi, v desiatich rokoch do Košíc. Kto zažil takéto zmeny, vie pochopiť všetky emócie, ktoré som prežíval. Ako devätnásť ročný, som počas zdanlivo nenáročnej operácie, prežil klinickú smrť a tam sa to začalo. Vďaka danostiam, ktoré mi boli v živote dané, som sa naučil komunikovať so svojim pravým JA a naučil sa každý problém zmeniť na výzvu. Dosiahol som stav, keď som sa v plnom rozsahu naučil vnímať posolstvo kľudu, lásky, harmónie a zmieru. Pochopil som jeho pozitívny vplyv na naše zdravie a pochopil JEHO vplyv na každú časť nášho života. Tieto moje dary a schopnosti Vám teraz prinášam.

Pozri tiež

Letná ponuka organizovaných výletov na Horehroní nebola nikdy pestrejšia

Dlho očakávané letné prázdniny, najmä zo strany žiakov a študentov, sú v plnom prúde a spolu s nimi sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *