Dukla išla do Brezna vyhrať, uhrala so šťastím bod.

V sobotňajšom derby Podbrezová – Dukla Banská Bystrica v Brezne, ktoré bolo označené ako rizikový zápas si diváci veľa futbalovej krásy neužili.

Na zápas sa prišlo pozrieť 2915 divákov, čo je návštevnosť, o akej môže Dukla doma iba snívať. Väčšina zápasu sa hrala na polovici Dukly, ktorá síce mala niekoľko nádejných šancí, ale streliť gól sa podarilo domácim v 72. minúte. V 89. minúte, po faule Podia na Kapora nariadil rozhodca Jaška pokutový kop a Vajda nezaváhal a zrovnal skóre na 1:1, čo hlavne domácich usporiadateľov zrejme veľmi rozladilo, lebo ani po skončení zápasu a opustení trávnika nezmenili skóre na ukazovateli.

Dukla si tak odniesla z Brezna jeden bod, čo netešilo ani hráčov Dukly, ani hráčov Podbrezovej.