Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica Fubaby

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica je tu tento rok opäť, aby naplnil 18.-24. júna ulice Banskej Bystrice . A prináša kopu noviniek. Prvou a najdôležitejšou je výpis headlinerov, na ktorý sa skutočne môžete tešiť.

Pripravte sa na mená: Kristína, No Name, Desmod, Richard Müller, Fragile, Ján Hollý a band a ďalší, ktorí vás prídu po večeroch zabávať na banskobystrický amfiteáter. Okrem nich sa môžete tešiť na rapový večer v Urban spote s veľkými menami slovenského hip-hopu Sruvereno a H16 spolu s Majkom Spiritom.

A to sme len pri hudbe. Okrem hudobných zážitkov bude celý týždeň pod Urpínom prekvitať umenie výtvarné, sochárske, divadelné, tradičné aj moderné a skrátka bude to týždeň plný umenia a kultúry, na ktorý sa bude dať spomínať ako na perfektný letný štartér.

Keďže festivalový program bude naprataný na prasknutie, pripravili sme si pre vás aj nové možnosti kupovania lístkov. Okrem lístkov na jednotlivé koncerty si môžete zakúpiť dva typy festivalových pasov.

Prvý je Celotýždňový Fubaby pas. Ten je najvýhodnejší a najjednoduchší. Zakúpite ho raz a získate povolenie na vstup na koncerty, worshopy, predstavenia a aj na všetko ostatné, čo Fubaby v lete ponúkne.

Lacnejšou variantou je Amfiteátrový Fubaby pas, teda pas najmä pre pártychtivých, ktorí sa na festivale nemôžu zdržať celý čas. Ponúkne vám štyri dni plné hudby a zábavy na amfiteátrových žúroch, z ktorých každý bude stáť za to.

Tešíme sa na všetkých návštevníkov festivalu a sme si istý, že nikto návštevu neoľutuje. Vidíme sa!

 

 

 

tím Fubaby

Pozri tiež

Horehronský expres hlási za prvý mesiac vypredané

Za prvý mesiac a pol historický Horehronský expres využilo vyše 900 cestujúcich. Historický vláčik premáva počas …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *