FOTO: Milovníci terénnych Wranglerov sa stretli v Slovenskej Ľupči

Takmer 50 milovníkov legendárnych terénnych vozidiel Jeep Wrangler sa počas uplynulého víkendu stretlo v Slovenskej Ľupči na 4. ročníku medzinárodného zrazu Jeep Wrangler pod Hradom.

Trojdňové podujatie odštartovalo už v piatok večer nočným prejazdom zo Slovenskej Ľupče do Ľubietovej, pri ktorom si mohli zmerať svoje schopnosti jazdci všetkých kategórií.

Hlavný program však na súťažiacich aj návštevníkov čakal v sobotu. Pred 10. hodinou sa začali pomaličky zoraďovať autá na námestí a diváci si tak mali možnosť pozrieť tieto kultové vozidlá naozaj zblízka. Po slávnostnom otvorení sa už spanilou jazdou presunuli vozidlá do Športového centra, kde pokračoval program divácky atraktívnymi exhibičnými jazdami na upravenej trialovej trati. Po obede nasledovalo Wrangler rally okolo hradu Slovenská Ľupča a okolo piatej sa už účastníci pomaly presúvali na futbalové ihrisko do neďalekých Podkoníc na vyhodnotenie a prvý ročník rockového Renegade Festu, na ktorom sa predstavili kapely zo Slovenska, Českej republiky a Poľska, okrem iného aj známa banskobystrická formácia Peacock Ball.

V nedeľu pokračoval program prejazdom zo Slovenskej Ľupče do Seliec, kde sa oficiálny program 4. medzinárodného zrazu Jeep Wrangler skončil príjemným posedením vo Fuggerovom dvore.

„Štvrtý medzinárodný zraz Jeep Wrangler je za nami a myslím, že dopadol výborne. Celkovo sa zúčastnilo 49 posádok a fanúšikov nám z roka na rok narastá, čo nás teší a hreje na srdci,“ zhodnotil podujatie organizátor a prezident ľupčianskeho Jeep Wrangler Clubu Juraj „Tauro“ Holéci.

Toto skvelé podujatie si užívali diváci oboch pohlaví a všetkých vekových kategórií, celý víkend panovala skvelá nálada a prialo aj počasie. Pokochať sa môžete v našej fotogalérii.

(pef)

Pozri tiež

Na 18. Turíčnom jarmoku v Slovenskej Ľupči sa počet obyvateľov zdvojnásobil

V sobotu 19. mája 2018 sa konal na námestí v Slovenskej Ľupči v poradí už …

Jeden komentár

  1. Erika Lamperová

    Ďakujeme Priekopníku – Peťkovi Fehérovi za krásne fotky i článok ;o)))). Veľmi pekná práca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *