Foto: Objatie tónov 2017 – po siedmy krát podujatie plné emócií

Benefičný koncert pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím s názvom „Objatie tónov“ sa už po siedmykrát uskutočnilo v skvelej atmosfére plnej úprimných emócií.

V Leviciach sa 20. januára uskutočnilo nádherné podujatie pre ľudí, ktorí to nemajú v živote tak ľahké. Organizátori aj tento rok pritiahli do športovej haly obľúbených účinkujúcich.

Polemic, SĽUK a EARTH WIND & FIRE a stovky vďačných úsmevov

Podujatie poriadne rozbehla a všetkých dala do pohybu Gabika so svojou Zumbou. Po nej nastúpila hudobná skupina POLEMIC, ktorá je na scéne už takmer 30 rokov. Jej hity v podaní nestarnúcich muzikantov vyhecovali publikum, ktoré spievalo a tancovalo spolu s kapelou. Komplikovaná, Ona je taká, Ja som to vedel a ďalšie známe skladby zneli športovou halou. Nasledovalo vystúpenie SĽUKU a to malo teda silu. Nádherné kroje, výborná choreografia a ľudová muzika vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru. Aplauz nemal konca a sálou znelo „ďakujeme“. Radosť a úsmevy ľudí, ktorých prišli účinkujúci potešiť boli úprimné a vďačné. Záverečné vystúpenie amerického zoskupenia AL McKAYʼs EARTH WIND & FIRE EXPERIENCE urobilo za 7. ročníkom podujatia Objatie tónov nádhernú bodku.

Na parádu

Moderátorom podujatia bol Peter Sklár známy aj zo seriálu Horná Dolná. Tak ako to zvykne hovorievať v televízii aj tentokrát vyšlo všetko „na parádu“. Vďaka Občianskemu združenia Ostrov z Levíc a Občianskemu združeniu Milan Štefánik a mnohým podporovateľom vznikol projekt, ktorý má v sebe niečo viac ako vystúpenia interpretov, potlesk a zážitok. Vzniklo niečo, kde si obe strany odnášajú z podujatia pocit, ktorý sa nedá opísať. Ľudia, ktorí nie sú dokonalí radi prijímajú. Pomoc, ale aj zábavu, úsmev, či pohladenie. No vedia aj dať. Možno nie tak ako ostatní, ale o to úprimnejšie, niekedy stačí proste len ich úsmev.

mp

Pozri tiež

Jubilejný ročník Objatia tónov daroval vďaka hudobným hosťom nezabudnuteľný zážitok

Posledná januárová nedeľa patrí už tradične v Leviciach benefičnému podujatiu Objatie tónov. Tohtoročný koncert bol špeciálny …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *