Fotografická súťaž Do práce na bicykli má svojich víťazov

Nadácia Ekopolis už po 4. krát organizovala sprievodnú fotografickú súťaž k národnej kampani Do práce na bicykli 2019. Do súťaže sa zapojilo množstvo cyklistov, ktorí počas mesiaca máj uprednostnili bicykel pred autom cestou do práce. 

Hoci májové počasie cyklistom veľmi neprialo, mnohí sa nenechali odradiť. Bicykle vymenili za autá a vďaka tomu vznikli desiatky krásnych a vydarených fotografií, s ktorými sa zapojili do našej súťaže. Tá ako tradične prebiehala na sociálnej sieti Instagram, fotografie, ktoré ste nám zaslali mailom sme uverejnili na našom Facebooku a súťažilo sa aj o cenu Nadácie Ekopolis.

Súťažiť a zasielať svoje fotografie z ciest do práce na bicykli  mohli cyklisti od 9. mája do 31. mája a hlasovanie trvalo do 5. júna. Oficiálne výsledky sme vyhlásili 18. júna pri príležitosti slávnostného vyhlásenia výsledkov národnej kampane Do práce na bicykli 2019, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave v Múzeu dopravy.

Všetci traja víťazi fotografickej súťaže boli ocenení poukazom v hodnote 100 eur na nákup v cyklistickom obchode www.bikeshop.sk.

Zdroja foto : TS Nadácia Ekopolis, Martina Ragalová

Pozri tiež

Aj tento rok môžu žiaci súťažiť o výsadbu zelene vďaka ankete Strom roka

Celoslovenská anketa Strom roka 2019, ktorá sa koná už po 17. krát, nepomáha len stromom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *