Hurá prázdniny menia termín

V piatok 26. júna sa malo uskutočniť mega úspešné podujatie Hurá prázdniny určené rodinám a deťom a  malo sa uskutočniť už po deviatykrát. Podujatie je v meste pod Urpínom už tradičné a patrí k zakončeniu  školského roka.  

Ako mnohí, tak aj mi sme verili, že pandémia sa preženie a koncom júna spoločne oslávime spolu s deťmi  začiatok prázdnin. Momentálne opatrenia, ktoré boli prijaté proti pandémii koronavírusu nám žiaľ neumožňujú realizovať podujatie Hurá prázdniny v rozsahu a kvalitne ako sme plánovali a takmer rok pripravovali. Vzhľadom k súčasnej mimoriadnej situácii sa organizátori rozhodli 9. ročník podujatia Hurá prázdniny presunúť na jún 2021.

„Na podujatí sa podieľa veľa partnerských organizácií, čomu som veľmi vďačná! Pripravuje sa takmer rok dopredu. Mrzí ma, že sa tento rok nestretneme spolu, ale záleží nám v prvom rade na zdraví a bezpečnosti všetkých účastníkov a organizátorov a preto verím, že toto rozhodnutie preložiť podujatie o rok je správne. Verím spolu s realizačným tímom, že pripravíme kvalitné podujatie pre  rodiny s deťmi!“

povedala hlavná organizátorka podujatia Erika Karová.

Počas ôsmych rokov sa v Banskej Bystrici vystriedali a odohrali koncerty viac či menej známi umelci nielen zo slovenskej, ale aj z českej hudobnej scény. Organizátori sľubujú opäť nezabudnuteľný bohatý program, o ktorý sa postarajú spolu s desiatkami partnerov, populárnych skupín,  pesničkovou show a mnohými ďalšími mega aktivitami. Pódium bude  priestorom aj pre prezentáciu talentov folklórnych súborov z Banskej Bystrice a okolia, ako aj  tanečných škôl  a hudobných centier.

V tieni stromov, pod rúškom tajomstva, bude pre deti pripravený  tajomný príbeh. Na malých i veľkých návštevníkov čakajú zážitkové stanovištia s rôznym zameraním. Priaznivcov športu potešia športové aktivity. Na svoje si prídu aj malí hasiči, ktorým profesionáli predvedú svoju techniku i ukážky svojej práce. Penová show v ich podaní nesmie chýbať. Podujatia tohto typu sa nemôžu zaobísť bez stanovíšť polície, či už mestskej alebo tej štátnej. Okrem zábavy budú pripravené aktivity súvisiace s našou prírodou a návštevníkov vtiahnu tak do tajov jej krás. Súčasťou podujatia bude aj „živá príroda“ a veľa prekvapení.

Ďakujeme za pochopenie. Ostaňte s nami!

Nadácia Eriky Karovej a partneri podujatia Hurá prázdniny

Pozri tiež

Mesto Banská Bystrica je pripravené zorganizovať celoplošné testovanie

Banská Bystrica je pripravená na celoštátne testovanie na prítomnosť ochorenia COVID-19 v čase núdzového stavu, ktoré …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *