JA MÁM NARODENINY KAŽDÝ DEŇ!

BLOG

Už pár rokov, keď sa objaví v kalendári dátum dňa , keď mi začnú volať známi, rodina a priatelia s gratuláciou k narodeninám, si uvedomím, že môj život je každý deň ako narodeniny. A čo patrí k narodeninám? Automaticky si asi každý z nás predstaví nejaký pekne zabalený darček. Ale ruku na srdce, koľko krát v živote sme dostali niečo krásne zabalené a ono to nakoniec bolo niečo úplne iné ako bola naša predstava. Ale to bolo už dávno, poviete si.

No budem Vás musieť sklamať, to či to bolo dávno, alebo nie je úplne jedno. To sklamanie máte stále v sebe. A ono to sklamanie, PSYCHOSOMATICKÁ CYSTA, alebo EMOČNÝ KÓD je niečo ako zápis, ktorý v sebe nosíme a stále ho preciťujeme. A či sme si vedomý alebo nie, tento zápis vyžarujeme.  A to čo vyžarujeme, to aj priťahujeme!

A preto, keď mám tzv. sviatok narodenín, vedome si vyberám dary. Viem, mnohí poviete, to máš až toľko peňazí? To si až tak bohatý? Nie a áno. Dary, ktoré si vyberám nemajú nič spoločné s peniazmi. Môj prvý DAR je uvedomenie, že som sa dokázal postaviť z postele. Ďalší DAR je to že mám v hlave myšlienku, že chcem urobiť krok a verte mi moje telo ma poslúchne. A tak si prejdem do kuchyne a tam mi tečie DAR DAROV, voda. Napijem sa a vychutnávam si každý jeden hlt. Potom si zacvičím hoci len pár cvikov z cvičebnej zostavy 8 brokátov, k tomu pridám samozrejme aj 30 riadnych nádychov a výdychov.

A kým dôjdem z domu až na miesto kam sa chcem v ten ktorý deň dostať, si uvedomujem toľko darov života, že inak ako to, že som šťastný to ani nemôže byť. A hlavne sa za každý z týchto darov POĎAKUJEM.

Veď si len uvedomte pri každej jednej dennodennej činnosti, že už len vstať z postele nie je štandard u každého. Aj ja som zažil obdobie môjho života, kedy mi nohy neslúžili. A preto, keď si uvedomujem tieto dary som šťastný. Verte mi, že počas mojej niekoľko ročnej praxe, práve to pomohlo ľudom zbaviť sa závislosti rôzneho druhu a práve to, že žitie v prítomnosti začalo ľudí liečiť. Verte mi nikdy ste neboli v minulosti a ani v budúcnosti. Stále ste tu a teraz a len vo svojej fantázii lietate časovými líniami.

A tak keď niekto za mnou príde a dá mi otázku: ,, Ako to, že si šťastný? “ Ja mu na ňu odpoviem: ,, Lebo som dnes dostal toľko veľa darov.“ Veď už aj klasici napísali ,, Ten najväčší dar, ktorý sme dostali, je deň ktorý máme pred sebou. ,,

A keď ste šťastný, nemusíte už byť stredobodom pozornosti, lebo si život užívate. Akceptujete svoju osobnosť v radosti a taktiež akceptujete druhých s ich pocitmi, snami a nádejami. Aj tí všetci okolo nás sú rovnako dôležitý ako sme my. Veď sa vraví, že svet okolo nás je len zrkadlo toho čo pociťujeme a prežívame. Uvedomte si päť ľudí okolo seba a zadefinujte si aký sú. Ja som priemer piatich ľudí, s ktorými sa najčastejšie stretávam. A preto viem, že na mojej životnej ceste sa mám niečo naučiť a to kto som, mi veľmi veľa krát zrkadlí okolie okolo mňa.

Dnes nerobím nič iné, ako to, že hľadám cestu životom, kde som  šťastný. To je, že si uvedomujem, našu povinnosť voči svetu okolo nás.

Ja už veľmi dávno neriešim nič okolo seba, ale len a len emócie ktoré prežívam vo vnútri seba. Ale ako som sa na túto cestu spokojnosti a šťastia dostal? Skrz emočné bolesti, ktoré som si v živote privodil. Dnes už mi je jasné, že len a len ja som tvorca svojej vlastnej existencie. Preto hľadám, uvedomujem a vychutnávam si tie dokonalosti života každý deň. Preto oslavujem narodeniny každý deň.

A ak chcete žiť tak isto, začnite už dnes, pretože zajtra a včera nikdy pre Vás nebolo a nikdy ani nebude. Ste stále len v tomto prítomnom okamžiku.

Neviete ako začať? Začnite už dnes tým, čo Vám v tomto okamihu pripadá najdôležitejšie.

S úctou k životu,

Tibor Michalko

www.tibormichalko.com

 

Autor: Tibor Michalko

Verím, že vďaka Kvantovej Transformácii Vedomia, môže každý z nás dosiahnuť úspech, zdravie, šťastie a lásku nepredstaviteľných rozmerov. Narodil som sa v roku 1969 v Michalovciach, v ôsmych rokoch som sa presťahoval do Spišskej Novej Vsi, v desiatich rokoch do Košíc. Kto zažil takéto zmeny, vie pochopiť všetky emócie, ktoré som prežíval. Ako devätnásť ročný, som počas zdanlivo nenáročnej operácie, prežil klinickú smrť a tam sa to začalo. Vďaka danostiam, ktoré mi boli v živote dané, som sa naučil komunikovať so svojim pravým JA a naučil sa každý problém zmeniť na výzvu. Dosiahol som stav, keď som sa v plnom rozsahu naučil vnímať posolstvo kľudu, lásky, harmónie a zmieru. Pochopil som jeho pozitívny vplyv na naše zdravie a pochopil JEHO vplyv na každú časť nášho života. Tieto moje dary a schopnosti Vám teraz prinášam.

Pozri tiež

Slovenská republika potrebuje užšiu spoluprácu s ázijskými krajinami

„Posledné desaťročia sa vyznačujú postupným presunom geopolitického a ekonomického ťažiska svetovej politiky do indicko–pacifického regiónu. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *