J&T REAL ESTATE začína s výstavbou projektu Panorama Business III

Budova dosiahne výšku 15 nadzemných podlaží, poskytne 22 000 metrov štvorcových administratívnej a obchodnej plochy s 380 parkovacími miestami. Vysoko funkčné, flexibilné kancelárske priestory najvyššieho štandardu A budú spĺňať všetky medzinárodné kritériá a nájomcom ponúknu kompletné služby biznis centra. Projekt bude certifikovaný podľa štandardov Leed v kategórii Gold.

Strategickou výhodou administratívneho komplexu Panorama Business III je výborná poloha, ktorá využíva dostupnosť mestskej a prímestskej hromadnej dopravy s priamym napojením na diaľnicu a celé mesto. V rámci projektu sa vybuduje tiež nová cyklotrasa, ktorá prepojí Košickú ulicu s rušnou nábrežnou cyklotrasou. Objekt je pokračovaním dostavby rastúcej zóny Panorama City situovanej na nábreží Dunaja v blízkosti nákupného centra Eurovea. Práve táto kombinácia a tento priestor vytvárajú plnohodnotné polyfunkčné prostredie určené na celodenné využitie obyvateľmi, zamestnancami kancelárií ako aj návštevníkmi mesta v rozširujúcom sa bratislavskom centre.

Hlavný vstup bude spolu s obchodnou pasážou z Landererovej ulice. Dotvorí tak uličný priestor a bude pokračovať v logickej línii s novostavbou rezidenčných veží Panorama City. Architektonický výraz budovy je založený na jednoduchosti pôdorysného aj objemového tvaru a ponúkne zaujímavú formu stvárnenia fasády. Administratívna časť je tvorená dvomi symetrickými, prelínajúcimi sa objektmi obdĺžnikového tvaru. Východná časť bude mať 8 a západná 11 poschodí administratívy.

Ukončenie výstavby administratívneho komplexu Panorama Business III je naplánované na prvý polrok roku 2018.

Zdroj a foto, tasr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *