Karneval poteší aj deti v Radvani

V sobotu 15. februára sa členovia občianskej rady Radvaň v spolupráci s poslancami MsZ za Radvaň, rozhodli pokračovať v tradícii podujatia  „Detský karneval“.

Karneval sa bude konať v jedálni priestorov ZŠ s MŠ Radvanská 1 v Banskej Bystrici od 15-tej hodiny, kedy sa spolu s deťmi prenesieme do ríše rozprávok.

6. februára si niektoré deti prišli vlastnoručne vyrobiť svoje masky, kde im ORR poskytla papiere, látky, plasty a spoločne sa učili recyklovať.

„Tešíme sa na krásne kostými, princezné, pirátov, spidermanov, motýlikov, zvieratká, bojovníkov a veľa krásnych vlastnoručne vyrobených masiek. Deti čakajú zaujímavé súťaže, samozrejme aj o najlepšiu najkreatívnejšiu masku, balónový tanec, diskotéka a  vystúpenia  detí u hudobnej školy Yamama.  Verím, že spolu  zažijeme spolu veľa radosti.“ prezradili organizátori podujatia.

Pre deti bude pripravené tvorivé dielne, ak nebudú mať chuť tancovať, ale tvoriť.  Samozrejmosťou sú  pekné odmeny, krásne darčeky a malé občerstvenie. Vstup na podujatie je v karnevalovej maske zadarmo.

Organizátorom podujatia je Občianska rada Radvaň v spolupráci s poslancami za Radvaň,  podujatie sa uskutoční s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

Tešíme sa na krásne masky a Vašu účasť!

Bližšie info: www.bbradvan.sk

ek

Pozri tiež

Video│Na nočnej rybačke

TV Hronka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *