Krst knihy, ktorá je výsledkom 6-ročného výskumu

Leading in the age of Innovations, je názov publikácie, ktorá bude uvedená do života dňa 29. 5. 2019 o 13:00 hod. v priestoroch Ekonomickej fakulty UMB.

Kniha autorov Lenky Theodoulides, Gabriely Kormacovej a Davida Cole je napísaná v anglickom jazyku a prezentujeme výsledky výskumu, ktorý bol realizovaný v rokoch 2013 až 2018 v podnikoch v rámci strednej a východnej Európy. Autori sa venovali analýze nových interných a externých výziev pre súčasných lídrov, ako aj zmenám vo vedení ľudí. Nový spôsob vodcovstva berie do úvahy súčasný vývoj v podnikoch, ktoré sú nútené neustále inovovať. Zároveň skúmali schopnosť lídrov využívať benefity narastajúcej diverzity v tímoch, ktorá sa ukazuje ako základný predpoklad zmien a inovácií.

Publikácia je určená výskumným pracovníkom, pedagógom, ako aj ľuďom z podnikateľskej sféry, ktorí sa zaujímajú o problematiku vedenia ľudí.

Krstnými rodičmi sú Ing. Mária Demianová, Vedúca odboru práce a miezd, Železiarne Podbrezová a Ing. Ľuboš Elexa, PhD. Vedúci Katedry ekonomiky a manažmentu podniku, Ekonomická fakulta UMB.

Naše pozvanie na podujatie prijali spolupracujúce podniky, napr. Železiarne Podbrezová, KIA Motors, TBB Banská Bystrica, Evonic, Detox a pod. Podujatie moderuje  doc. Ing. Mária Seková, PhD., členka Katedry ekonomiky a manažmentu podniku, Ekonomická fakulta UMB.

Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, Dana Straková

Pozri tiež

V sobotu 24. augusta budeme hostiť v rámci turnaja dvoch súperov

V sobotu 24. augusta sa uskutoční turnaj troch mužstiev pod názvom MIBA FUTSAL CUP 2019 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *