Banská Bystrica sa zapojí do Zóny bez peňazí

Príďte sa pripraviť na krajšie a štedrejšie Vianoce 28. novembra 2015 od 13. do 20. hodiny do Thurzovho domu (Stredoslovenské Múzeum Nám. SNP 4, Banská Bystrica). Pripravená je pre vás Zóna bez peňazí, kde môžete darovať pekné a použiteľné veci, ktoré urobia radosť niekomu inému.

Môžete si vybrať veci, ktoré sa vám budú páčiť a nebudete pri tom potrebovať žiadne peniaze. Doniesť a odniesť si môžete oblečenie, hračky, knižky, bytové doplnky a veľa pekných užitočných vecí. Darčeky nemusia byť nové ani drahé a môžete ich získať práve na Zóne bez peňazí.

Hlavnou myšlienkou akcie je urobiť krajšie Vianoce ľuďom, ktorí si to nemôžu dovoliť práve pre nedostatok peňazí. Pripravený je aj pekný sprievodný program, ktorého sa návštevníci budú môcť zúčastniť zdarma: hudobný worskshop pre deti, obľúbené maľovanie na tvár, zaujímavá tvorba keramickej mozaiky, predstaví sa aj Ekocentrum Bylinka pod Lipkou, tvorivé dielne, Komunitné centrum Fončorda a nebude chýbať OZ Arthur – Nebúrať, ale obnoviť. Určite sa máte na čo tešiť a ak chcete, aj vy niekoho potešiť. Stačí prísť v sobotu a doniesť to, čo vám už doma netreba.

Okrem Banskej Bystrice sa do Zóny bez peňazí zapojí ďalších 44 miest súčasne. Veci, hračky a všetko čo zostane po Zóne bez peňazí, bude rozdelené a posunuté ďalej.

(ek)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *