BANSKÁ BYSTRICA zažije pokračovanie hudobno-tanečnej párty so svetovými hviezdami 90. rokov!

Po úspešnom prvom ročníku hudobno-tanečného podujatia „90s The Show“, ktoré do Banskej Bystrice prilákalo tisíce návštevníkov, prichádza po roku jeho pokračovanie s názvom „BACK TO THE 90s“. V piatok 24. novembra 2023 sa Tipsport Arena v Banskej Bystrici opäť premení na epicentrum tanečnej zábavy s legendami 90. rokov.

Nadšenci eurodance 90. rokov sa môžu tešiť na večer nabitý vystúpeniami až šiestich interpretov sprevádzaných najmodernejšou tanečnou, zvukovou, svetelnou a efektovou show, o ktorú sa postará MINISTRY Rental Service!

Exkluzívne naživo vystúpia MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, CULTURE BEAT, REDNEX, CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT, COLONIA a VERONA.

Tipsport arénou zaznejú hity ako „Feelthe Heat of the Night„, „Generation of Love“ a „Land of Dreaming„, o ktoré sa postará nemecké zoskupenie MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, či skladby „Mr. Vain“ a „Got To Get It“ a „Anything“ od CULTURE BEAT, ktoré rovnako úspešne dominovali svetovým rebríčkom.

CAPTAIN HOLLYWOOD, ktorý so svojou speváčkou priletí zo slnečnej Floridy roztancuje divákov hitmi „More And More„, „Only With You„, či „Flying High„.Tieto skladby sa stali ikonickými v hudobnom svete 90. rokov a stále sa tešia obľube tanečných parketov po celom svete.

Švédske zoskupenie REDNEX, ktoré v roku 2017 privítal novú speváčku a rodáčku z Michaloviec, Niku Karch, zažiari so svojím kultovým svetovým hitom „CottonEyeJoe“ a ďalšími veselými skladbami. Ich jedinečný hudobný štýl, kombinujúci country s tanečnými a elektronickými prvkami, doplní večer svojim humorom a nespútanou show.

Skupina COLONIA, jedna z najznámejších a najúspešnejších hudobných skupín v Chorvátsku a na Balkáne, sa predstaví svojimi chytľavými melódiami a hitmi“Za Tvoje Snene Oči„, či „Oduzimaš Mi Dah„, slovanské zastúpenie doplní i česká speváčka VERONA s tanečnými hitmi „Nejsi sám„, „Náhodou„, či „Ztracená Bloudím“.

Publikum budú počas celého podujatia sprevádzať moderátori hlavného mediálneho partnera, Rádia Vlna, a to Martin „CHYNO“ Chynoranský a Dominika Dadíková. Celým večerom Vás bude baviť i OLDIES PARTY RÁDIA VLNADJ-om Petrom Hurajtom.

Organizátorom podujatia je hokejový klub HC ’05 Banská Bystrica v spolupráci s agentúrou STARHOUSE.

Vstupenky si záujemcovia môžu zakúpiť už teraz vo zvýhodnených predpredajových cenách na ticketportal.sk.

Zdroj a foto : HC ´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s., Veronika Švantnerová

Tipsport aréna je multifunkčná hala v Banskej Bystrici, ktorá ponúka svojim návštevníkom okrem hokejových zážitkov aj ďalšie možnosti využitia, a to vďaka INN Wellness, športovej predajni CCM, prevádzke Top Brúsenie, Fanshopu domáceho hokejového tímu HC ´05 BANSKÁ BYSTRICA, či kompletne vynovenej reštaurácie Sportpub05ka. Viac informácií na tipsportarena.sk

Pozri tiež

Letná ponuka organizovaných výletov na Horehroní nebola nikdy pestrejšia

Dlho očakávané letné prázdniny, najmä zo strany žiakov a študentov, sú v plnom prúde a spolu s nimi sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *