Centrum dobrovoľníctva aj tento rok ocení dobrovoľníkov z celého kraja

Ubehol ďalší rok a Centrum dobrovoľníctva opäť ocení úžasných ľudí, ktorí pracujú ako dobrovoľníci na množstve skvelých projektov v celom Banskobystrickom kraji.

Srdce na dlani je ocenenie Centra dobrovoľníctva, ktoré smeruje k zvýšeniu statusu dobrovoľníctva a k jeho rozvoju. Ide o ocenenie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok (jednotlivcov i kolektívov) za dobrovoľnícku činnosť vykonávanú bez nároku na finančnú odmenu v prospech iných, v rôznych oblastiach spoločenského života, rozvoja komunity, ochrany životného prostredia, kultúry, výchovy a vzdelávania, prípadne aj za výnimočný čin alebo iný prejav solidarity a motivovania k službe pre druhých a udeľuje sa pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov.

Udeľovanie ocenení pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky Srdce na dlani 2015 sa tohto roku uskutoční 7. Decembra o 17. hodiny v Cikkerovej sieni historickej radnice na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Je teda najvyšší čas na zasielanie vašich nominácií. Tie môžete posielať do 15. novembra 2015 poštou alebo e-mailom na adresu: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, cd@centrumdobrovolnictva.sk. Všetky potrebné informácie ako aj nominačný hárok nájdete na internetových stránkach Centra dobrovoľníctva.

(pef)

 

Pozri tiež

Ako oceniť DOBRO

Je tomu sedemnásť rokov, kedy sme sa spolu s Vami po prvýkrát pri príležitosti Medzinárodného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *