Foto : Exkluzívne len pre Vás – Trhák podujatia Rockscape 2015 Horkýže Slíže prevalcovali amfiteáter

Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec. Potvrdilo sa to aj na tohtoročnom Rockscape 2015 v Banskej Bystrici. Poslednou kapelou na veľkom pódiu boli Horkýže Slíže a tí prilákali aj najväčší počet návštevníkov. Krátko po polnoci to roztočili, keď už bolo počuť výzvy nedočkavých fanúšikov.

„Pustite Karola, pustite Karola…“ znelo z davu počas príprav kapely na vystúpenie.

Kto pozná texty piesní, určite vie o čo ide. Pódium bolo obkľúčené ľuďmi s dobrou náladou a všetci už čakali na začiatok vystúpenia.

„Šangala je nevinný, Šangala je nevinný…“ pokračovalo skandovanie

No a potom konečne nastúpili Horkýže Slíže v plnej paráde. Najviac očakávaná skupina nesklamala a podala opäť perfektný výkon. Doslova šialenstvo spustili počas viacerých známych hitov. Kuko ako zabávač sa nikdy nezaprie a o skvelú vyburcovanú náladu sa staral počas celého predstavenia. Šaleli baby, no skvele sa zabávali aj chalani, či stredná generácia – Horkýže Slíže sú proste fenomén.

Rockscape 2015 tak zaplnilo banskobystrický amfiteáter aspoň na záver podujatia. Spokojní domov odchádzali teda najmä tí , ktorí vydržali dokonca podujatia.

Ak ste nemali to šťastie byť na koncerte, vychutnajte si exkluzívnu fotogalériu len pre Vás z vystúpenia Horkýže Slíže na našej stránke. A tí, čo ste boli sa možno nájdete.

(mp)

Pozri tiež

Film Špina na banskobystrickom amfiteátri uvedú hlavné predstaviteľky

Banskobystrický Amfiteáter Paľa Bielika aj toto leto dokazuje, že patrí medzi najobľúbenejšie miesta filmových premietaní …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *