FOTO: Na najväčšom bystrickom sídlisku zažili deň plný zábavy

Druhý ročník Dňa Sásovej – Rudlovej sa uskutočnil v sobotu 13. júna 2015 na najväčšom banskobystrickom sídlisku. Po úspešnom prvom ročníku čakal na obyvateľov sídliska opäť bohatý program.

Napriek tomu, že teplé počasie prialo skôr návšteve kúpaliska, podujatie sa vydarilo. Pre najmenších návštevníkov boli pripravené skákacie hrady, maľovanie na tvár, kreatívne dielničky ale aj vystúpenia divadla Tamariky, či detského folklórneho súboru Matičiarik. Svoju prácu a techniku predstavili aj členovia Mestskej polície. Seniorky z tanečnej skupiny Arizonky sa divákom predviedli so svojim country tanečným vystúpením. Predstavil sa aj známy multiinštrumentalista Žiarislav s kapelou Bytosti a večerný line-up uzatvárali hudobné skupiny ABBa a Peacock Ball.

Na parkovisku na Pieninskej ulici to žilo počas celého dňa, návštevníci si mohli pozrieť ukážky tradičných remesiel, či zakúpiť rôzne remeselné výrobky a nechýbalo ani občerstvenie, tak ako sa na správny jarmok patrí.

(pef)

Pozri tiež

Diskusie o otvorenom vládnutí v Banskej Bystrici pokračujú  

Pre samosprávu je dôležité, aby sa Banskobystričanky a Banskobystričania zúčastňovali na rozhodovaní o veciach verejných, a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *