Legendy 90tych rokov už tento piatok v Banskej Bystrici – na čo sa pripraviť z hľadiska organizácie a čo návštevníkov čaká?

Banská Bystrica sa už v piatok 24.11.2023 stane dejiskom najväčšej koncertnej a tanečnej párty s názvom“90s MONACObet SHOW„. Naživo vystúpia MASTERBOY& BEATRIX DELGADO, CULTURE BEAT, 2 BROTHERS ON THE 4thFLOOR, REDNEX, COLONIA a VERONA.

O dobrú náladu sa postará známa moderátorská dvojica Martin „Chyno“ Chynoranský a Dominika Dadíková spolu s DJom Hurajtom, ktorý si pripravil prierez hitov 90. rokov až po záverečný MEGAMIX.

Brány podujatia sa otvoria o 16:30 hod., oficiálny štart o 17:00 hod. „odpália“ moderátori hlavného mediálneho partnera rádia Vlna  –Martin „Chyno“ ChynoranskýDominika Dadíková. Spolu s DJom Hurajtom doslova odpália šou 2 hodinovým hudobno-tanečným warm-up-om s názvom „OLDIES PARTY RÁDIA VLNA“, ktorý vyvrcholí o 19:00hod. vystúpením prvého z angažovaných interpretov.

Ako uvádza V. Švantnerová, Event Manager Tipsport arény:

„Na mieste sa už vstupenky predávať nebudú, zakúpiť ich bude možné iba v sieti Ticketportal, alebo online. Divákom okrem hudobných a tanečných zážitkov pripravujeme čo najväčší komfort v podobe vyše 15 bufetov s jedlami a nápojmi, či veľkokapacitnou šatňou, kde si môžu hneď po príchode odložiť svoje kabáty.“

Diváci sa môžu tešiť na strhujúci zvukový zážitok, o ktorý sa postará tím z Ministry Rental Service, ktorý bude mať pod palcom i svetlenú šou, ktorú doplní až piatymi veľkoplošnými LED obrazovka mi s uhlopriečkami prevyšujúcimi 6 metrov. Prepojením live kamier s LED kockou, nachádzajúcou sa pod strechou Tipsport arény, a LED obrazovkami, nachádzajúcimi sa v zázemí arény, tak diváci nezmeškajú žiadny moment – či už budú tancovať na ploche, alebo pri svojich miestach na tribúnach.

Na pódiu sa počas párty vystrieda šesť legiend 90. rokov, každý s vlastnou cca 35 minútovou show a to MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, CULTURE BEAT, 2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR, REDNEX, COLONIA a VERONA.

Všetci títo umelci nám sľubujú dynamické vystúpenie plné hitov a hudobného talentu tak, aby bola „90s MONACObet SHOW“ nezabudnuteľným hudobným a tanečným zážitkom pre všetky generácie.

O technické a organizačné zabezpečenie podujatia sa postarajú profesionáli z BDM Group, konateľ spoločnosti, p. Bánovský, odporúča návštevníkom parkovať mimo blízkeho okolia Tipsport arény, keďže už od štvrtka bude okolie arény uzatvorené kvôli zásobovaniu a výstavbe pódia, na ktorom budú pracovať desiatky profesionálov. Odporúča preto návštevníkom parkovať v širšom okolí, s ohľadom však najmä na rezidentov tejto mestskej časti Banskej Bystrice. V ideálnom prípade je možné využiť služby taxi služieb či verejnej MHD. Organizátor odporúča sledovať web stránku organizátora a sociálne siete pre aktuálne informácie. (Viac nájdu návštevníci aj v priložených schémach a orientačnom pláne).

Pred vstupom do Tipsport arény prebehne bezpečnostná kontrola, zakázané budú nebezpečné predmety (zbrane, nože, sklenené predmety,…), či vlastné alkoholické i nealkoholické nápoje.

Organizátorom podujatia je hokejový klub HC ’05 Banská Bystrica v spolupráci s agentúrou STARHOUSE. Generálnym partnerom podujatia je MONACObet. Hlavným partnerom je SAD Zvolen.

Posledné voľné vstupenky na podujatie nájdete v sieti Ticketportal.

Odkaz na oficiálny 30“ promo TV spot podujatia:https://youtu.be/bK8_lYKslvk?si=YLjcoSd_3U-q-wG-

Headlinerom večera bude nemecké zoskupenie MASTERBOY & BEATRIX DELGADO so skladbami „FeeltheHeat of theNight“, „Generation of Love“ a „Land of Dreaming“, ktoré dosiahli vysoké pozície v hudobných rebríčkoch a stali sa večnou klasikou eurodance éry. CULTURE BEAT však v ničom nezaostáva a jeho hity „Mr. Vain“ „Got to Get It“ a „Anything“ neraz trhali svetové hitparády.

Skupina 2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR oživí pódium nahradením pôvodne plánovaného zoskupenia Captain Hollywood Project. Ich kultový hit „Dreams (WillComeAlive)“ obdržal zlaté ocenenia v roku 1994 a stále patrí medzi najobľúbenejšie skladby eurodance 90-tych rokov. Spolu s týmto hitom si fanúšikovia môžu užiť i ďalšie legendárne hity ako sú „Never Alone“ a „Let MeBeFree“.

Švédske electro-country zoskupenie REDNEX s novou slovenskou speváčkou Nikou Karch z Michaloviec dostane divákov do kolien nielen so skladbou „CottonEyeJoe,“ ktorá sa stala celosvetovým fenoménom a dodnes je jednou z najznámejších a najrozpoznateľnejších tanečných skladieb, ale i s publikum burcujúcou energiou a im typickými choreografiami. Podobnú energiu divákom dopraje i chorvátske zoskupenie COLONIA, jedna z najúspešnejších skupín na Balkáne s hitmi ako „Oduzimaš mi dah“, či „Za Tvoje Snene Oči“, pričom zastúpenie bude mať i Česká republika s hitmi „Nejsi sám“, či „Náhodou“ od legendárnej formácie VERONA. 

Veronika Švantnerová

Pozri tiež

Na Technickej univerzite vo Zvolene nájdu študenti nový priestor pre sebarozvoj

Úplne prvý Welcome Hub Banskobystrického kraja včera slávnostne otvorili na Technickej univerzite vo Zvolene. Slúžiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *