Malých aj veľkých návštevníkov {knihomolov a knihomolky) tentoraz spojí téma „KNIŽNÉ DOBRODRUŽSTVO“

V Komunitnom centre Fončorda v Banskej Bystrici je pre knihomoľky a knihomolov pripravené ďalšie zaujímavé podujatie, ktoré by si nemali nechať ujsť!

V piatok 11. marca  v čase od 16,00 – 18,00 hod. je pod  názvom Komunitná burza kníh a časopisov, spojená s diskusiou k podujatiu Knihobežník. Diskusiu bude viesť hosť Magdaléna Bernátová, ktorá predstaví projekt Knihobežník Martinusu.

Cieľom podujatia, je aby sa ľudia stretli, strávili príjemný záver týždňa v spoločnosti priateľov, podebatili o obľúbených knihách, časopisoch a príbehoch s nimi spojenými.

Je to aj nový projekt, do ktorého sa  partnersky zapojilo, aj  Komunitné centrum Fončorda  a nadviazalo tak spoluprácu s novým partnerom – Martinus. KC Týmto podujatím chce iniciovať budovanie rôznožánrovej knižnice a čitárne priamo v priestoroch čitárne KCF a neformálnu čitateľskú gramotnosť v komunite Fončorda a Meste Banská Bystrica.

A  nezabudnite: Ak máte doma zaujímavé knižky alebo časopisy, ktoré ste už „prelúskali“, prineste ich – darujte ich do  komunitnej čitárne, môžu sa z nich ešte potešiť mnohí…

Knihy do kontajnera nepatria, môžu kolovať svetom medzi ľuďmi.

Komunitné centrum je otvorené pre všetkých!

(ek)

pozvanka pre knihomolov_KCF_11.3.2016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *