Pivná míľa v Banskej Bystrici

Už túto sobotu (17. 10. 2015) sa v Banskej Bystrici uskutoční druhý ročník Pivnej míle. Od 17. hodiny až do polnoci môžete v desiatich podnikoch ochutnať desať pív a pokiaľ sa zapojíte do súťaže a ohodnotíte jednotlivé podniky a ich pivá, vyhrať môžete zaujímavé ceny.

Voľba prvých deviatich podnikov je ľubovoľná, avšak posledný podnik je Urban Spot, kde sa Pivná míľa ukončí veľkou after party. Brány afterky sa otvoria o 22:00 a o 23:00 začína koncert kapely Salon Spitz. Neskôr barmani z The Elite Bartending predvedú Flair show a samozrejme nebudú chýbať rôzne súťaže, vyhodnotenie výsledkov Pivnej míle a vyžrebovanie cien.

„Pivnú míľu sme vymysleli, dá sa povedať od stola, keď sme nevedeli čo podniknúť v piatkový večer. Napadlo nás dať dokopy niekoľko podnikov, aby ukázali svoje kvality aj ľudom, ktorí ich nenavštevujú Preto aj tento rok je v Pivnej míli desať podnikov a v podstate každý s iným zameraním – kaviareň, nočný bar, piváreň, reštaurácia, klub, či coctail bar,“ priblížil podujatie jeho organizátor Simon Barth

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné kompletne vyplniť pivnú kartu a do polnoci ju vhodiť do urny v Urban Spote. Pivnú kartu je možné získať v každom zo zúčastnených podnikov okrem Urban Spotu. Motiváciou pre podniky, aby čo najviac zaujali ľudí, je cena v hodnote 400 € od Školy Barmana a The Elite Bartending pre najlepší podnik Pivnej míle o ktorom rozhodnú práve zúčastnení. Preto si každý z podnikov pripravil sprievodný program, niečo pod zub, alebo akciu na ostatnú konzumáciu.

„Pivnú míľu minulý rok odštartovalo niečo cez 200 ľudí, očakávame že tento rok sa toto číslo navýši a v priebehu pár rokov sa táto akcia stane najväčším pivným podujatím ktoré neorganizuje pivovar,“ uzatvára ďalší organizátor Erik Oslanec.

Zoznam podnikov:

Šport bar – Urpiner 16
Njoy – Excelent 11
Monopol – Heineken
Steak House – Plzeň 12
Klub rádia Slobodný vysielač – Perla
Em Café – Plzeň 12
Tartaros – Radegast 10
Sedria cafe bar – Urpiner 12
Stella pub – Stella Artois
Urban Spot – Urpiner 10

(pef)

pivná míla pivný festival

 

 

Pozri tiež

Banská Bystrica poukázala na chýbajúci počet detských psychiatrov

Na celoslovenský akútny nedostatok lekárov v rôznych špecializáciách upozorňujú odborníci dlhodobo. Na pravidelnom stretnutí pracovnej skupiny …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *