Pozvánka: Detský jarmok a ušľachtilá zbierka školských vecí

V areáli  Centra voľného času Havranské na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici to koncom prázdnin v piatok  (30.08.)  bude opäť žiť detským jarmokom.  Pred deti sú pripravené rôzne atrakcie, skákací hrad, športové aktivity a netradičná burza školských potrieb.

Deti si budú môcť vyskúšať od 10:00 – 15: 00 hod. športové aktivity ako cornhole, discgolf, atletickú škôlku. Poteší aj tvoriví stánok, palacinkáreň či stánok Komunitného centra Fončorda. Celý deň bude k dispozícii skákací hrad. Maľovanie na tvár si dá utiecť určite málokto.

Oddýchnuť si návštevníci budú môcť v  „eko obývačke“ komunitného centra Fončorda, kde si  každý nájde svoje kľudné miestečko.

Komunitné centrum Fončorda pripravilo aj tento rok zbierku školských potrieb, ktoré zbieralo už počas letných prázdnin.  Cieľom je pomôcť rodinám zo sociálne slabších pomerov, ktoré si na detský jarmok  prídu vyzdvihnúť veci. Školské tašky, peračníky, zošity, knihy, pravítka, kufríky, vrecká a rôzne školské potreby to všetko môžu ľudia doniesť na podujatie a potešiť tak ďalších. Veci ktoré ostanú budú odovzdané do krízového centra.

Deti, ktoré sa zapíšu do krúžkov CVČ Havranské si odnesú malý bonus.

Organizátorom podujatia je Centrum voľného času Havranské, ktoré predstaví návštevníkom svoje aktivity na nový školský rok. Partnermi podujatia sú Mesto Banská Bystrica, Komunitné centrum Fončorda a spoločnosť BCF s.r.o.

ek, foto: redakčné

Pozri tiež

Foto: Detský jarmok na sídlisku Fončorda a ušľachtilá zbierka školských vecí

V areáli  Centra voľného času Havranské na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici to koncom prázdnin …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *