UŽ DNES: podujatia v Banskej Bystrici a okolí

3T tvorivé tvory

25. mája 2023, 18:00 hod., Kultúrny dom Selce

Voláme sa 3T, alebo aj „Tri Tvorivé Tvory“ a sme divadelno – improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško.

Vznikli sme v roku 2004 v Žiline, potom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano pripojil tretí člen – Šoko. Improvizácii sa však každý z nás venuje už od roku 1997. Ako trojica sme hrávali na Improligách, kde nám nestačil krátky čas určený na scénku a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Nápad sa ujal a počas 15 rokov sme odohrali viac ako 600 predstavení. Naše improvizácie sú tvorené vždy na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Naše predstavenia trvajú zhruba 90 minút a skladajú sa z viacerých sketchov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujeme cca. 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie. Improvizáciou sa snažíme zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet. Na to, ako to v praxi vyzerá, sa môžete pozrieť osobne v Selciach.

Psie srdce

Spolu vám prečítame rozprávku

Verejná knižnica Mikuláša Kováča pozýva deti a ich rodičov na čarovné podvečerné čítanie s hosťami Janko Cíger z Mädokýša a Janko Marcinek

Čítame: Janko Hraško, Jack a fazuľa

Miesto na podujatie odporúčame, kvôli obmedzenej kapacite knižnice, si rezervovať.

 

Kolibrík

RED.

Pozri tiež

Žiacka chodecká liga ide do finále

V meste pod Urpínom sa  vo štvrtok 23. mája 2024 uskutoční finále Žiackej chodeckej ligy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *