Vatra SNP v Rakytovciach

V sobotu 4. septembra 2021 Dobrovoľnícky hasiči z Rakytoviec uskutočnili kultúrno – spoločenské podujatie Vatra SNP 2021.

Pre najmenších nechýbali športové súťaže Malý strelec, kde si deti vyskúšali svoje schopnosti v streľbe z luku a zo vzduchovky. V súťaži Malý hasič si vyskúšali deti zážitkovú dráhu – beh cez prekážky, skoky, ťahanie hadice a rôzne ďalšie disciplíny a pri niektorých pomohli aj rodičia. Sladkú odmenu a malý darček obdržal každý účastník a tí najlepší si odniesli aj pekné medaile, diplomy a pekné ceny.

Obohatením podujatia bolo vozenie na štvorkolke a Jeepoch, o čom bol veľký záujem. Nechýbalo hasičské auto, kde si záujemcovia mohli popozerať výbavu vozidla a ochotní hasiči im vysvetlili čo sa na čo používa.

Pre starších  účastníkov, hlavne rodičov bolo pripravené občerstvenie a podvečer zapálenie vatry na ktoré sa všetci tešili. Za doprovodu slovenskej hymny sa slávnostne zapálila hymna a nadšené očká najmenších sa rozosvietili. Príjemný ešte letný večer pokračoval do večerných hodín diskotékou a príjemných stretnutím susedov, priateľov.

Podujatie sa uskutočnilo s finančnou podporou mesta Banská Bystrica. Partnerom podujatia bola Nadácia Eriky Karovej a spoločnosť NATAL.

 

zč, foto: jk

Pozri tiež

Majstrovstvá sveta v letnom biatlone aj s medzinárodnými televíznymi prenosmi

V dňoch 23. – 24.05. 2023 sa uskutočnila v Osrblí inšpekcia Medzinárodnej biatlonovej únie a zároveň aj inšpekcia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *