Veľké zábavné šialenstvo „Hurá Prázdniny“ vypukne poslednú júnovú sobotu

Najočakávanejšie podujatie v roku sa chystá koncom júna. Hurá Prázdniny je z pohľadu rozsahu a návštevnosti považované za najväčšie podujatie v Banskobystrickom kraji venované deťom. Uskutoční sa v sobotu 25. júna v Parku pod Pamätníkom SNP v Banskej Bystrici.

11. ročník kultúrno spoločenského podujatia Hurá prázdniny je venovaný hlavne rodinám s deťmi a vypukne v sobotu o 13-tej hodine. Hlavným organizátorom podujatia je Nadácia Eriky Karovej.

Návštevníkov čaká nezabudnuteľný bohatý program, o ktorý sa postarajú hlavní organizátori spolu s desiatkami partnerov. V tieni stromov, pod rúškom tajomstva, bude pre deti pripravený Dračí príbeh. Súčasťou predstavenia, ktoré má krásnu kostýmovú i scénickú výpravu, budú aj darčeky pre deti, korunky a papierové meče, ktoré deťom budú pripomínať nádherný zážitok z tohto umeleckého vystúpenia. Na pamiatku sa môžete odfotiť s drakom alebo princeznou.

Pódium bude priestorom aj pre prezentáciu talentov z folklórneho súboru DFS Matičiarik, DFS Prvosienka, tanečnej školy Jannete Fáberovej,  vystúpenie detí zo Sonyta Music, Radvanských hviezd a potešiť prídu aj rozprávkové postavičky z Trinity.

Na svoje si prídu aj milovníci parkouru a budú si môcť vychutnať vystúpenie Slovak Freerun Family.

Na malých i veľkých návštevníkov čakajú zážitkové stanovištia s rôznym zameraním na šport – detská atletika, thajský box, streľba z laserových pušiek, chodenie na chodúľoch, tvorivé dielne, hravá angličtina, pocitový chodník, maľovanie na tvár, razenie mincí, skladanie maxi puzzle,  Kubíkovo a veľa ďalších prekvapení. Obohatením bude aj tento rok penová show a ukážky zásahu policajného zboru a letecké prekvapenie.

Podujatia tohto typu sa nemôžu zaobísť bez stanovíšť polície, hasičov, enviro zamerania, ktoré zabezpečia pracovníci Slovenskej agentúry životného prostredia , OZ Vydra a CBS.  Deťom okrem zábavy pripravia množstvo aktivít súvisiacich s našou prírodou a vtiahnu ich tak do tajov jej krás.

V stánku generálneho partnera podujatia Jazykovej školy SPEAK sú pripravené bohaté aktivity a veľa prekvapení.

Nezabudlo sa na ženy, ktoré sa budú môcť nalíčiť a na chvíľu si oddýchnuť.

Po absolvovaní stanovíšť, na ktorých deti budú zbierať pečiatky, získajú pamätnú medailu a darčeky. Pripravená je bohatá tombola o skvelé ceny. Svoju zvyšnú energiu budú môcť deti využiť na vybláznenie sa v skákacích hradoch, ktoré budú pripravené počas celého podujatia zadarmo.

Celým podujatím bude sprevádzať moderátorka Mariana Kovačechová.

Generálnym partnerom podujatia je Jazyková škola SPEAK. Podujatie bude realizované s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja. Zapojených je vyše 30 organizácií.

Teší sa na vás tím Nadácie Eriky Karovej s partnermi.

Mediálni partneri: Pravda, Slovenska, BB FM Radio, Bystricoviny, Priekopnik
red.

Pozri tiež

SAD Zvolen na súde žiada platbu za neodjazdené kilometre, poslanci ho vyzvali, aby žalobu stiahol

Krajské zastupiteľstvo dnes prijalo uznesenie, ktorým vyzýva dopravcu SAD Zvolen, aby stiahol svoju žalobu o uhradenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *