Na Mýte sa zjazduje aj v lete!

Lyžiarske stredisko v Mýte pod Ďumbierom sa teší obľube už niekoľko desaťročí. Avšak v roku 2019 prišiel čas na rázne zmeny a zjazdovať sa bude aj v lete. Od júla tohto roku bude prvýkrát v letnej sezóne otvorený nový Bike park a 4-sedačková lanovka pre malých i veľkých turistov.

Zásluhou nových majiteľov, hotelierskej rodiny Kičovcov z hotela Partizán**** sa prebudil život nielen v lyžiarskom stredisku, ale s cieľom rozširovania aktivít cestovného ruchu v regióne Horehronie počas celého roka, sa od júla môžu návštevníci tešiť prevádzke strediska prvýkrát aj v lete. Už tento piatok sa totiž otvára nový a jediný Bike park na Horehroní. Vždy perfektne upravené svahy pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov sa pod zelenou trávou a rozsiahlymi terénnymi úpravami majstrov ,,bajkerov“ zmenili na dlho očakávaný raj pre horských cyklistov všetkých náročností.

,,Toto si nemôžete nechať ujsť!“

pozýva riaditeľ hotela Partizán**** Bc. Michal Kič na veľkolepé otvorenie Bike parku:

,,Buďte medzi prvými, ktorí vyskúšajú náš nový Bike Park. Okrem slávnostného spustenia sa môžete tešiť na sprievodný program s moderátorom Marekom Poliakom, DJa Maxi, animátorov ViBa a na zvýhodnenú cenu celodenného lístka na lanovku. K dispozícii budú trate FREERIDE, DOWNHILL, FAMILY trať pre začiatočníkov, PUMPTRACK a detská prekážková trať Kids skill trail.“

Bike park ponúka 5 tratí na zjazdové bicyklovanie rôznych náročností s dĺžkou viac ako 6 km, špičkový pumptrack a rozsiahly kids skill trail pre všetky vekové kategórie. Mýto, Ski & Bike centrum ponúka taktiež 4-sedačkovú lanovku nielen pre cyklistov, ktorá návštevníkov vyvezie na hrebeň s krásnym panoramatickými výhľadmi na Nízke Tatry, odkiaľ je na dosah Breznianska skalka s výhľadom na Slovenské Rudohorie.

TS a ilustračné foto: OOCR Región Horehronie

Pozri tiež

Brezno street party & FIT Day!

Breznianske námestie už po druhýkrát zažije párty v spojenú s mini pivným festivalom, plnú hudobných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *