NEKLAM, ŽE NEPOZNÁŠ SVOJU BUDÚCNOSŤ!!!

BLOG

 

O tom ako veľmi je dôležité zameranie našej pozornosti, už bolo napísané či povedané už milión krát.

Ak chceme poznať svoju budúcnosť, napíšme si čomu bežne venujeme pozornosť, o čom s kým hovoríme, čo si okolo seba všímame, čo vnímame keď idete ulicou, budovou, školou, lesom, prácou atď…

Napíšme si tiež čoho sa bojíme, čo nám vadí, čo vyčerpáva, čo obmedzuje, čo nenávidíme a čo nás hnevá.

Tam všade sú isté informácie, hovorím tomu ,,Emočné kódy“. Práve tie obsahujú deštruktívnu programovú informáciu v našom softwéri, zvanom vedomie.

A každá táto vada nie je náhodná. Je to dôsledok istej príčiny, ktorú sme sami spôsobili. Dá sa veľmi ľahko poznať,  odhaľuje ju naša vlastná deštrukčná emócia. Každá jedna má vlastnú!!! A každá jedna, sa časom prejaví deštrukciou aj na našom vlastnom tele. Problém vo vedomí sa stále a opakujem stále, prejaví na našom fyzickom tele!

To, že je mozog iba najdokonalejší bio počítač a to že hmota ako taká neexistuje, snáď už nemusím opakovať. Ale len málokto si uvedomuje, samotnú DOKONALOSŤ v holografickom svete, kde všetci momentálne žijeme.

Hologram nám okolo nás vyjaví všetko čo vo svojom vnútri, rád hovorím ,,osobnom navigačnom systéme“, máme.

Takže ak sa budeme tváriť, že nevieme čo nás na ceste života čaká, iba klameme sami seba a zaťažujeme iných.

Fakty sú jasné.

Veď si len jednoducho uvedomme, že ste ,, BOH – TVORCA “ prezlečeným za človeka, ktorý dobrovoľne vstúpil do obmedzenej ľudskej existencie, aby tu podstúpil isté skúsenosti.

Je to ako ,,TOP POČÍTAČOVÁ HRA ROKA“, v ktorej pri splnení istej úlohy postúpime o ,,level vyššie“.  Programovo v tejto hre ide o pochopenie základného princípu tvorenia, resp. možnosti privádzania do reality, v ktorej žijeme, všetkému  čomu venujeme pozornosť.  Niekde na ceste od Božstva, ktorým sme a uvedomením si svojej dnešnej existencie, kde už ničomu nerozumieme, sme stratili základný princíp tejto hry.

Je to ako keď ideme hrať hru a nepoznáme pravidlá. Ako dlho nám ten zápal a nadšenie vydrží? Až pokiaľ chuť neskysne v ústach a nestratíme úplne zmysel svojich konaní.  Navyše máme v sebe nejaký čudný zvyk zotrvávať v situáciách, ktoré nám vôbec nevyhovujú. A výsledok?

Vystrašení, vyčerpaní a chorí ľudia na konci života s plným uvedomením, že to všetko sme vedeli, akurát sme podľa toho nekonali.

A toto je najvyšší princíp straty životnej energie a straty samého SEBA.

Takto dnes mnohí hrajeme tú najvyššiu a najlepšiu tvorivú hru, samozrejme bez znalostí pravidiel, v úplnej nevedomosti.

JE LEN NA VÁS KAM AŽ DÔJDETE!

S úctou k samotnému životu.

TIBOR MICHALKO

 

 

Autor: Tibor Michalko

Verím, že vďaka Kvantovej Transformácii Vedomia, môže každý z nás dosiahnuť úspech, zdravie, šťastie a lásku nepredstaviteľných rozmerov. Narodil som sa v roku 1969 v Michalovciach, v ôsmych rokoch som sa presťahoval do Spišskej Novej Vsi, v desiatich rokoch do Košíc. Kto zažil takéto zmeny, vie pochopiť všetky emócie, ktoré som prežíval. Ako devätnásť ročný, som počas zdanlivo nenáročnej operácie, prežil klinickú smrť a tam sa to začalo. Vďaka danostiam, ktoré mi boli v živote dané, som sa naučil komunikovať so svojim pravým JA a naučil sa každý problém zmeniť na výzvu. Dosiahol som stav, keď som sa v plnom rozsahu naučil vnímať posolstvo kľudu, lásky, harmónie a zmieru. Pochopil som jeho pozitívny vplyv na naše zdravie a pochopil JEHO vplyv na každú časť nášho života. Tieto moje dary a schopnosti Vám teraz prinášam.

Pozri tiež

Slovenská republika potrebuje užšiu spoluprácu s ázijskými krajinami

„Posledné desaťročia sa vyznačujú postupným presunom geopolitického a ekonomického ťažiska svetovej politiky do indicko–pacifického regiónu. …

2 komentáre

  1. No keď budem chcieť vedieť svoju budúcnosť môžem sa pozrieť aj do horoskopu :-))
    Ale iste to len pre zábavu.

    V každom prípade článok je veľmi dobre napísaný:

    Takže ak sa budeme tváriť, že nevieme čo nás na ceste života čaká, iba klameme sami seba a zaťažujeme iných. Takto to robí veľa ľudí. Čo sa mi ešte páčilo, že článok obsahuje veľa informácii medzi riadkami!
    Normálne som si ho musel prečítať 2 krát. Ďakujem super pohľad na vec!

  2. Vynikajúci článok, dobre napísaný Každý kto sa prebudil a skúma túto úroveň bytia a snaží sa žiť vedome je určite vďačný, že ste pán Michalko perfekte zhrnul zákon univerza.To ,že pôsobíte ako terapeut ma osobne nadchlo a želám Vám veľa úspechov a nových zvládnutých výziev. Veľká vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *