Pátranie po nezvestnej osobe

Polícia v Brezne sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 15-ročnej Martine Markusovej z Polomky. V súčasnosti umiestnená v reedukačnom centre Trstín okr. Trnava. Nezvestnú naposledy videli 18. 4. 2019 v čase okolo 11.00 hodine, kedy sa v doprovode sociálnej pracovníčky zúčastnila súdneho pojednávania na Okresnom súde v Brezne a po jeho skončení a opustení budovy nenastúpila do služobného auta a ušla. Do dnešného dňa sa do reedukačného centra nevrátila, nezdržiava sa ani v mieste trvalého bydliska a jej pobyt nie je známy.

Popis osoby: je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči, čierne  vlasy dlhé po plecia.

Popis oblečenia: naposledy mala oblečené modré na kolenách a stehnách roztrhané rifle, dlhý sveter na gombíky kávovej farby a olivovo zelenú bundu s kapucňou. Obuté mala tenisky svetlomodrej farby vysoké po členky.

Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej dievčine oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja:    www.facebook.com/KRPZBB.

TS: Mária Faltániová, foto: KRPZ BB

Pozri tiež

Pátranie po nezvestných osobách

29 ročná Marcela Donová z Kamenian sa dlhodobo v mieste svojho trvalého bydliska nezdržiava a jej pobyt sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *