Podujatia na Deň detí v meste pod Urpínom a v okolí

V Banskej Bystrici sú už tento piatok 31. mája od 15,30 hod. v Parku pod Pamätníkom SNP pripravené rôzne športové a zážitkové aktivity i zaujímavé vystúpenia.  Deti si budú môcť zašportovať  aj s trojnásobnou olympijskou víťazkou Anastasiou Kuzminovou. Nebude chýbať ani autogramiáda Baranov z HC 05 I Clinic Banská Bystrica.  Pripravené budú športové hry – cornhole, badminton, disk golf. Tešiť sa môžete aj na ukážky práce hasičov, mestskej polície a Červeného kríža, ako aj leteckých modelárov, rádiom riadené modely a veľa ďalších atrakcií. Ani tento rok nebude chýbať obľúbené maľovanie na tvár a maľovanie voskom. Prekvapením budú sokoliari s dravcami. Bábkové Divadlo z domčeka zahrá rozprávky O kozliatkach a Ako sa Gašpar takmer kráľom stal.

Tešiť sa môžete o 17-tej aj na Šermiarsku rozprávku pre deti aj dospelých „O pytačkách“

Najväčším lákadlom bude známa speváčka SIMA, ktorá vystúpi o 18,30 hod.

V sobotu 1. júna sa deti môžu tešiť na Cestu rozprávkovým lesom v Kremničke. Štartuje sa o 8,00 hod. do 11,00 hod. pri materskej škole v Kremničke. Pripravené bude občerstvenie, ako aj sprievodné akcie.

Deň detí so CINEMAX – Na každé dieťa čaká pri špeciálnom premietaní Lego príbehu 2 malý darček a tombola o skvelé ceny od spoločnosti LEGO.

Rozprávkový les v Badíne – 1. júna o 9,00 hod. na hornom ihrisku. Je pripravených veľa atrakcií.

Deň detí na amfiteátri – Ako si vycvičiť draka 3

 

Deň detí v SC Point – 1.6.2019 je pripravený zaujímavý program v spolupráci s hračkárstvom Toyeto Vnímavé hračky. Veríme, že každý návštevník si tam nájde to svoje a zabaví sa podľa svojich predstáv.

Deň detí v  Myšiačikovom  detskom parku na Donovaloch – Pri príležitosti MDD celodenné vstupné do Myšiačikovho detského parku s 50%-nou zľavou. Pre detičky sú pripravené balóny, bublifuky a maľovanie na tvár.

Cesta rozprávkovým lesom na Králikoch – Prechádzka rozprávkovým lesom, nafukovacie hrady, trampolíny, opekačka, kreslenie, maľovanie na tvár, jazdenie na koňoch, balíčky.

MDD v Terminali – V nedeľu 2. júna od 10,00 do 15,00 hod., skákací hrad, maľovanie na tvár, cukrová vata

 

 

 

 

 

Pozri tiež

Zvolenský Deň detí plný smiechu a zábavy

Nedeľné dopoludnie bude vo Zvolene patriť deťom. Na tradičných oslavách MDD si užijú korčuľovanie, športovanie, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *