Polícia zasahovala v súvislosti s drogovou trestnou činnosťou

Dňa 31.7. zasahovala polícia v okrese Žiar nad Hronom. V obci Ladomerská Vieska bolo zastavené osobné auto s troma pasažiermi, a to z dôvodu, že išlo o podozrenie z páchania drogovej trestnej činnosti. Polícia na mieste zaistila podozrivé látky, pričom všetky boli zaslané na expertízne skúmanie. Či sa podozrenia polície potvrdia, ukážu až výsledky vykonaného skúmania.

Ako podozrivé, boli zadržané všetky tri osoby, ktoré sa vo vozidle nachádzali. Ide o dvoch mužov a jednu ženu z okresu Žiar nad Hronom. Všetci traja boli umiestení do cely policajného zaistenia. V rámci dokumentovania prípadu vykonali kriminalisti zo Žiaru nad Hronom aj prehliadku iných priestorov, kde boli nájdené taktiež podozrivé látky.

V súvislosti s prípadom už bolo začaté trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Zdroj a foto: Polícia SR

Pozri tiež

Dopravná situácia v okrese Banská Bystrica v mesiaci november

V novembri dopravná polícia v Banskej Bystrici zaevidovala 26 dopravných nehôd, čo je v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom nárast …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *