Poznáte výnimočných ľudí?

V Banskej Bystrici žije veľa významných osobností a pôsobí mnoho inštitúcií, ktoré vďaka svojej práci šíria dobré meno nášho mesta po celom Slovensku, ale aj v zahraničí.

Ak takýchto ľudí, združenia či kolektívy poznáte, dajte  o nich vedieť. Aj budúci rok primátor mesta Ján Nosko udelí Čestné občianstvo a odovzdá Cenu mesta a Cenu primátora za rok 2021 takýmto osobám či inštitúciám. Vaše návrhy na laureátov  môžete posielať do 31. januára 2022 elektronicky (ocenenia@banskabystrica.sk, predmet správy: OCENENIE) alebo poštou (Mestský úrad, Klientske centrum, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica v obálke s označením OCENENIE). Aby bol návrh platný, jeho súčasťou musí byť vyplnený dotazník s informáciami o navrhovanom, ktorý nájdete na stránke mesta: https://www.banskabystrica.sk/agendy/cena-mesta-cena-primatora-a-cestne-obcianstvo-mesta.

 Mesto BB,  Zdenka Marhefková, foto : Mesto BB

Pozri tiež

Slovenská republika potrebuje užšiu spoluprácu s ázijskými krajinami

„Posledné desaťročia sa vyznačujú postupným presunom geopolitického a ekonomického ťažiska svetovej politiky do indicko–pacifického regiónu. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *