Pozvánka: 8. ročník Športovo spoločenského dňa v Kráľovej

V nedeľu 15. septembra to v mestskej časti Kráľová v Banskej Bystrici  bude žiť športom a zábavavou pre deti i dospelých.

8. ročník podujatia sa tradične uskutoční na futbalovom ihrisku v Radvani – Kráľovej od 10-tej do 14-tej.

Pre deti sú  pripravené zaujímavé športové aktivity  ako streľbu z luku, beh cez atletickú dráhu,  cornhole, discgolf,  bubliball, biatlonmánia, florbal, ale aj lezenie na stenu či parkour. Milovníci thajského boxu si budú môcť vyskúčať svoje zručnosti priamo s  thaiboxerom Vladom Moravčíkom. Predstavia sa aj kluby  ŠK LABRADOR, VŠC Dukla BB, FPS Play sports, ŠK BCF Dukla BB. Nebude chýbať komunitného centra Fončorda a CVČ Havranské.

Najmenších poteší maľovanie na tvár a mamičky sa budú môcť skrášliť v stánku Mary Kay. Nielen toto, ale aj veľa ďalších prekvapení čaká hostí na podujatí. Nebude chýbať  lahodný guláš, občertvenie a súťaže. Registrácia na podujatie je do 13:00 hod.

Organizátorom komunitného podujatia utužujúceho vzťahy ľudí žijúcich v tejto časti Banskej Bystrice je Občianska rada v Kráľovej v spolupráci s poslancami Mestského zastupiteľstva Igor Kašper a Milan Smädo.  Podujatie je organizované s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

ek

Pozri tiež

V roku 2020 kraj investuje 58 037 000 eur do rekonštrukcie ciest, zariadení sociálnych služieb, stredných škôl či obnovy kultúrnych pamiatok

Aj v roku 2020 sú pre Banskobystrický samosprávny kraj prioritou bezpečnejšie cesty, kvalitnejšie sociálne služby …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *