Pozvánka : Ars Poetica Neosoliensis

Už tu máme december, posledný mesiac v roku a s ním sa nám približuje aj termín záverečného z tohtoročných cyklov Ars Poetica Neosoliensis,  s ľahko zapamätateľným dátumom – 12.12.2019.

Ako doteraz každý rok, aj tento už končiaci, 9. ročník APN, je venovaný poetom z literárneho klubu LITERA 2. Okrem toho, že sa nám svojimi básňami predstavia poeti z tohto klubu, dozviete sa aj čo-to o jeho existencii a činnosti až do súčasnosti a v závere programu, prekladaného ako vždy podmanivou hudbou a spevom, uvedieme do literárneho sveta aj zborník prác jeho členov, ktorému zostavovatelia dali názov: Jediným áno roztočený vesmír.

Scénicky bude naše stretnutie opäť príjemne dotvorené vernisážou, tentokrát obrazmi banskobystrického výtvarníka. Samozrejme, ako vždy v predvianočnej, decembrovej APN, nebude chýbať ani – Arspoetický punč, pripravený organizátorom a ponúknutím z ktorého sa po skončení programu rozídeme do svojich domovov. Pevne verím, že tak ako vždy, nás v Cikkerovej sále mestskej radnice v Banskej Bystrici, bude spolu s vami opäť hojný počet priateľov a priaznivcov umenia.

Miroslav Kapusta, foto: ilustračné red.

Pozri tiež

Dopravná situácia v okrese Banská Bystrica v mesiaci november

V novembri dopravná polícia v Banskej Bystrici zaevidovala 26 dopravných nehôd, čo je v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom nárast …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *