Pozvánka: Babie leto v Komunitnom centre Sásová

V meste pod Urpínom v Komunitnom centre Sásová na Tatranskej sa v sobotu 12. októbra 2019 uskutoční podujatie Babie leto, ktoré voľne naväzuje na letný komunitný festival Leto v háji.

Cieľom  festivalu je otváranie zaujímavých komunitných tém nielen zo sídliska Sásová a tiež podpora kultúry priamo na sídlisko a vytvorenie priestoru na spoluzdieľanie príjemných zážitkov pre obyvateľov a obyvateľky všetkých vekových kategórií. Ako sľubujú organizátori tohtoročné Babie leto bude naozaj o hudbe. Hudbu si budete môcť vychutnať v tanečnom workshope, v spoločnom speve pri karaoke, zábave pri imitátorskej šou. Spestrením podujatia bude vystúpenie dvoch bystrických kapiel.

Na podujatí sú vítaní všetci  Banskobystričania, nielen zo sídliska Sásová.

Program podujatia začne o 14,00 hod., slávnostným otvorením za účasti sásovských poslancov odhalením komunitnej nástenky, ktorá priblíži návštevníkom Komunitného centra jeho činnosť v bežné dni.
O 14,15 hod bude podujatie pokračovať  inšpiratívnou moderovanou diskusiou Komunitko dnes a zajtra – o možnostiach ako rozvíjať komunitný život, o budúcnosti sídliskového komunitného centra a príkladoch dobrej praxe. V rovnakom čase budú prebiehať jesenné tvorivé dielničky, o ktoré sa postarajú  dobrovoľníčky z komunitného centra.

O 16:00 hod.  vystúpia  tanečné komunity Country ruže a deti z OZ Nádej deťom. Tanečný workshop  kreatívneho tanca bude mať pod palcom Beáta Žitniaková.
O 17,00 hod. vystúpi detská kapela MAYA GAL HANNA, o 18,00 nás príde zabaviť svojou Imitátorskou šou Ivan Pavel Kozák, a hneď po šou začne komunitné karaoke.
Bodku za Babím letom 2019 spraví kapela Fusaky.

Program je naozaj pestrý a treba si už len vybrať!

KC Sásová, ek

 

Pozri tiež

Medzinárodný festival The Legits Blast prichádza s novým konceptom

Populárny hudobno – tanečný festival The Legits Blast si získal srdcia mnohých tanečníkov i netanečníkov po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *