Pozvánka: Cesta rozprávkovým parkom v Radvani

Občianska rada Radvaň, OZ Za dôstojnú Radvaň a poslanci mestského zastupiteľstva za Radvaň pozývajú rodinky, detičky, mamičky a oteckov, na Rozprávkový deň detí, ktorý sa uskutoční v sobotu 8. júna  v čase od 9,00 – 13,00 hod. v priestoroch Polyfunkčného objektu SZU Aula (Bernolákova 8) v Banskej Bystrici a v parku kaštieľa Radvanských.

Tento rok  sa  podujatie rozhodli usporiadať opäť v parku kaštieľa Radvanských a  deti zaviesť do ríše rozprávok. Návštevníkov čaká „Cesta rozprávkovým parkom“. I tento rok pripravili organizátori pre deti rozprávkové  stanovištia, na ktorých bude pre nich po splnení úlohy čakať sladká odmena a ak počkajú do konca, aj tombola.  Obohatením podujatia bude  skákací hrad, ktorý mal aj minulý rok veľký úspech. Taktiež maľovanie na tvár, tvorivé dielne, súťaže o pekné ceny, tombola. Milovníci športových aktivít si prídu na svoje pri zlaňovaní či thai boxe. Súčasťou programu budú spevácke a tanečné vystúpenia detí zo ZŠ Radvanská – Radvanček a Spievankovo, hudobnej školy YAMAHA, tanečnej školy Ardenza, ukážky záchranárskych psov DOG RESCUE a veľa ďalších prekvapení. Pre všetkých návštevníkov bude pripravené občerstvenie. Počas celého dopoludnia  budú prebiehať spevácke,  tanečné súťaže , ako aj súťaž v thajskom boxe (kopy, údery do vreca a lapačov) a každý, kto sa zapojí, neodíde bez odmeny. Spestrením podujatia bude konfetový ohňostroj.  Nebudú chýbať ani jazdy na vozidlách BMW. Do spevu a tanca zahrá DJ Chalupka.

Hlavným organizátorom Rozprávkového dňa detí sú členovia Občianskej rady Radvaň, OZ Za dôstojnú Radvaň a poslanci za mestskú časť Radvaň. Podujatie bude realizované s finančnou podporou mesta Banská Bystrica a vďaka partnerom.

ek, foto: ilustračné archív

Pozri tiež

Pacienti s SMA: pandémiou to pre nás nekončí

Pacienti so spinálnou muskulárnou atrofiou (SMA) strávili pandémiu COVID-19 v strachu o prežitie. Korona vírus je pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *