Pozvánka: „Hudobná Glosa Igora Šimega“

Obľúbené kultúrne podujatie v meste pod Urpínom „Hudobná Glosa Igora Šimega“ pokračuje vo štvrtok 6.8.2020 v priestoroch očarujúcej záhrady CHAVIVY REIK v areáli Pamätníka SNP (v prípade nepriaznivého počasia v sále Múzea SNP) o 18-tej hodine. 

Obohatením podujatia okrem hostiteľa Igora Šimega na  druhom z mini série troch festivalových hudobnoslovných večerov pod holým nebom – FUBABY 2020 budú hostia ako divadelná, televízna, dabingová a filmová herečka a speváčka HELENA KRAJČOVIČOVÁ, speváčka SOŇA HANZL KOPČANOVÁ a ďalší hostia.

KAPACITA OBMEDZENÁ v zmysle nariadení o bezpečnosti verejných produkcií a zhromaždení.

IGOR ŠIMEG – spevák, herec, režisér, pedagóg  – hostiteľ – tvorcu, spoluproducenta a riaditeľa najväčšieho tradičného multižánrového festivalu umenia a dizajnu FUBABY

DOMINIK LAUKO  – spevák skupiny Chilli Fellaz , nedávno zverejnil nový videoklip ku skladbe Mesto pod Urpínom. Rodák z Dudiniec v ňom ospevuje mesto, v ktorom dospieval. Pieseň zložil v spolupráci s Radovanom Oravkinom zo skupiny Reunion a Matejom Bartkom. Študuje na banskobystrickej Akadémii umení muzikálový spev.

HELENA KRAJČOVIČOVÁ – divadelná, televízna, dabingová a filmová herečka a speváčka. V súčasnosti hosťuje v Slovenskom národnom divadle, účinkuje v divácky úspešných televíznych seriáloch, ako speváčka pôsobí v skupine Fragile a je známa aj vďaka dabingu.

SOŇA HANZL KOPČANOVÁ – slovenská populárna speváčka z teamu SENZI TV, pedagogička, riaditeľka SONYTA MUSIC Banská Bystrica, sólistka banskobystrickej kapely SONYTA & Chilly Band, autorka a spolupracovníčka mnohých slovenských populárnych hudobných osobností, víťazka viacerých súťaží – Bystrické zvony, Košický zlatý poklad.

VIKTOR SVETLÍK  – absolvent hry na klavír pod vedením Mgr. art. Marty Oláhovej na Konzervatóriu Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici, Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici paralelne študoval, aktuálne hospodár Základnej umeleckej školy Jána Cikkera v Banskej Bystrici a korepetítor profesionálnych spevákov, bývalý člen Miešaného speváckeho zboru Konzervatória a pedagóg hry na klavíri v Základnej umeleckej škole v Slovenskej Ľupči.

MÁRIA ŠTEFÁNIKOVÁ – mladá talentovaná speváčka, absoventka Konzervatória Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici

VSTUPENKY: tel.: 0907 846 555 – Info. centrum – ICBB – Námestie SNP 1

Pozri tiež

Do obnovy fasády Thurzovho domu investuje Banskobystrický kraj viac ako pol milióna eur

Jedinečná fasáda Thurzovho domu na námestí v Banskej Bystrici sa po desaťročiach dočká patričnej a odbornej obnovy. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *