Pozvánka: LÁSKAvosť v komunite

Obľúbené februárové komunitné podujatie pod názvom „LÁSKAvosť v komunite“ na Fončorde je dôkazom toho, že v Banskej Bystrici je LÁSKAvosti stále dosť.  Už štvrtý rok si budú môcť návštevníci všetkých vekových kategórií užiť v piatok 15. februára od 15-tej  do 19,00 hod. v Komunitnom centre Fončorda valentínsku slávnosť. Nie nadarmo sa hovorí, že dobrých ľudí sa všade vojde dosť,  takže sa nájde miesto pre každého.

„Príďte si užiť pekné popoludnie plné LÁSKAvosti. Mottom tohto ročníka je: Láska nám dáva krídla… preto „LÁSKAvosťou nešetríme!“ pozýva autorka projektu Silvia Žabková.

Príďte stráviť koniec týždňa pri ochutnávaní valentínskych pochúťok ako dezerty Panna Cotta,  elixír LÁSKAvosti, kreatívne dielne „na krídlach lásky“, červenú knižnicu či kútik u Rómea a Júlie.  Nebude chýbať obľúbená valentínska pošta a tento rok bude obohatením akcie obľúbená špecialita  LÁSKAvosti.

Organizátorom podujatia je Komunitné centrum Fončorda v spolupráci s občianskou radou Fončorda a Mestom Banská Bystrica.

Motto tohto ročníka: Láska nám dáva krídla… sa prenesie do pekného programu, ktorý organizátori naplánovali.

ek

 

Pozri tiež

Adventný čas a prípravy na Vianoce v Komunitnom centre Fončorda pokračujú aj tento týždeň

V utorok 11. decembra od 14,30 hod.  môžu prísť návštevníci  pomôcť zdobiť  vianočné komunitné stromčeky v interiéri …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *